חם, חם, חם: נמשכות ההכנות של הקבוצה לקראת חזרתה של הליגה

עידן ורד ויקיר ארצי
13 מאי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
רגע לפני משחק האימון מול מכבי נתניה ועם מזג אויר שרבי במיוחד שהגיע לירושלים, השחקנים ממשיכים בעבודה ע״פ התכנית שקבע הצוות המקצועי
כותב: guy

בית"ר "מילניום" ירושלים ממשיכה בהכנות האינטנסיביות לקראת חזרתה של ליגת העל והפלייאוף העליון, מתוך מטרה לסיים את עשרת המשחקים האחרונים של העונה כמה שיותר חזק וטוב. מחר נקיים משחק אימון נגד מכבי נתניה (אשר יהיה סגור לקהל ולתקשורת לאור המגבלות).

שלום אדרי

מי שהגיע היום לבית וגן ראה שהחום הכבד ממש לא הטריד את הצוות המקצועי, שגרם לשחקנים להתאמן חזק באימון שהיה יחסית קצר יותר עקב המשחק מחר. לאחר החימום שעברו, תרגלו השחקנים משחק לחץ וצפיפות, יציאה ממנו להתקפות וקינחו עם עשרות בעיטות לעבר שוערי הקבוצה – איתמר ניצן, נתנאל דלויה ורוי ששון. השחקנים החלו בבעיטות, עברו להשתלטות על הכדור מהגבהות והמשיכו ליצירת מצבים ליד השערים.

אלירן עטר ואופיר קריאף

לירן רוטמן, שנראה בכושר נהדר, בלט באימון ולקינוח גם ניצח משחק הקפצות סוער מול מקס גרצ'קין, אחרי מספר הארכות מותחות. ואם אתם לא יודעים איך נראים שני ווינרים, הייתם יכולים בכיף לצפות בהם מתווכחים בטירוף על כל נקודה. בסיום האימון הצטרפו יוסי בניון וחיים שבו לבחון את השוערים עם בעיטות חופשיות ופנדלים, שם השוערים שלנו הוכיחו שההווה קצת יותר טוב מהעבר…

הקבוצה תשחק כאמור מחר בנתניה, תחת כל ההגבלות של משרד הבריאות, שכבר הועברו לשחקנים. דיווח חי יועבר כאן, באתר הרשמי של המועדון.

יוסי בניון