מתי מגיע יום שני? הקבוצה מתכוננת למשחק נגד הפועל ת״א

הקבוצה באימון
13 פברואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
תמונה קבוצתית, הרבה תרגילי כושר, כרטיסים ושאטלים למשחק הגדול בטדי - סיכום הבוקר בבית וגן
כותב: מערכת האתר

יומיים וקצת עברו מאז הפעם האחרונה שנפגשנו בטדי, במשחק בו בית״ר שלנו השיגה ניצחון 0:2 גדול וחשוב על מכבי חיפה. עכשיו הגיעה השעה להסתכל קדימה ולהתכונן למשחק הבית הגדול האחרון של הקבוצה לפני הפלייאוף העליון. אמרנו משחק גדול? אמרנו הפועל ת״א בטדי.

היום (חמישי) הגיע סגל הקבוצה לבית וגן, לאחר חופשה קצרה, לאימון ראשון בדרך למפגש החם בטדי ביום שני הקרוב (17.02, 20:15). כבר אתמול נמכרו כלל הכרטיסים ליציע המזרחי, וזה אומר שעכשיו אתם צריכים למלא את היציעים הנותרים, כי די ברור לנו שמול הפועל אף אחד לא נשאר בבית.

שלום אדרי

ובחזרה לאימון, היום עלה כלל סגל השחקנים, המאמנים והצוות המקצועי על מדים כדי להצטלם לתמונה הרשמית של המועדון לעונת 2019/20. בסוף, לאחר לא מעט טייקים – התמונה צולמה בהצלחה וגם תחשף בקרוב. מיד אחרי עלו השחקנים על מדי אימון והתחילו בעבודה המאומצת שנדרשת על מנת לשמור על הרמה מיום שני האחרון גם במשחק מול האדומים.

הדגש על כר הדשא הבוקר היה על עבודה מהירה וקבוצתית מצד אחד ועל קצב גבוה בתרגילי הכושר, בהובלתו של טלמו דה אנדרס, שלא היסס לדחוף את השחקנים תרגיל אחרי תרגיל. באימון חסרו ליוואי גארסיה ודן איינבינדר, שלפני כמה ימים נודע כי הם סובלים מפציעות שישביתו אותם מהמגרשים שבועיים ושלושה שבועות, בהתאמה. שחקניה החדשים של הקבוצה, אלירן עטר וחנן ממן, המשיכו היום באימונים הסדירים, במטרה להשתלב במערך הקבוצתי במהרה.

צוות המאמנים

חברי בית"ריסט יזכו גם ביום שני הקרוב להנחות בקניית הכרטיסים. היציעים המערבי והצפוני, מחכים לכם ב-80 ש"ח. כרטיס למערבי למי שלא חבר בית"ריסט יעלה 110 ש"ח, וביציע הצפוני יעמוד המחיר על 90 ש"ח ו-45 ש"ח לנוער/חייל/אישה. (כל המחירים לא כוללים עמלות משרד כרטיסים).

חברי בית"ריסט VIP יכולים לרכוש שני כרטיסים, וחברי בית"ריסט יכול לרכוש כרטיס אחד. המחיר לבית״ריסט במכירה מוקדמת בלבד, עד יום המשחק בשעה 17:00. ביום המשחק המחיר יהיה מחיר מלא.

לרכישה לחץ כאן

ביום שני יחכו לכם גם ההסעות של חברת שאטלז בשיתוף עם עיריית ירושלים. להרשמה ופרטים נוספים לחצו כאן.