דיוק ומהירות לפני הכל: אימון הבוקר של בית״ר

אנתוני וארן במהלך אימון הקבוצה
12 דצמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקצב מתגבר, הכרטיסים נרכשים וגם הקבוצה נמצאת בעיצומן של ההכנות. יום שני מתקרב והדיווח עם כל הפרטים מהאימון כבר מחכה לכם בפנים
כותב: מערכת האתר

כובעים, כפפות וחם-צווארים. כן, קר בירושלים, אפילו מאוד וגם השחקנים שלנו מרגישים את זה. לעומת זאת, על הדשא הבוקר בבית וגן – היה חם במיוחד. בית״ר "מילניום" ירושלים קיימה היום אימון נוסף בדרך למשחק הגדול בטרנר (יום שני, 16.12, 20:15) מול האדומים מבאר שבע, שגם יפתח את משחקי הסיבוב השני של הליגה בעונה הנוכחית.

פרדי פלומיין במהלך אימון הקבוצה

אם אתמול חזר הסגל משני ימי חופש לתוך אימון רגוע, היום התחיל צוות המאמנים להגביר את הקצב. וכפי שכבר ציינו בכותרת, מהירות ודיוק היו בראש מעייניהם של הצוות המקצועי שלא היסס לעצור את האימון, להסביר מחדש את כוונותיהם ואז לדרוש קצב גבוה אף יותר. גם המשחקון הפנימי של הקבוצה (הכתומה VS השחורה) לא ירד ברמתו והיה צמוד עד הסוף, עם שער ניצחון מתוק בבעיטת הסיום שהכריע את העניינים.

בחדר הכושר והעיסויים של הקבוצה התייצבו הבוקר אנטואן קונטה ותמיר עדי. שניהם סובלים מפציעות קלות וטופלו בידי צוות המעסים במטרה להחזירם לכשירות מלאה. בצדי מגרש האימון עצמו, עבד טל בן חיים עם הפיזיותרפיסט הראשי, נמרוד מאהלר על תרגילי כושר וחיזוק, זאת בעקבות לו״ז המשחקים הצפוף שחוותה הקבוצה בכלל ובן חיים בפרט עצמו בשבועות האחרונים.

נתנאל דלויה במהלך אימון שוערים

לפני שאנחנו נועלים ונפרדים רשמית מהסיבוב הראשון של ליגת ״הבורסה לניירות ערך״, בחרנו עבורכם 6 שערים מהיפים ביותר שכבשה הקבוצה עד כה. מה אתם צריכים לעשות? לבחור את השער הכי יפה בעיניכם, למלא את הפרטים שלכם ואולי תזכו בזוג כרטיסים למשחק הבית של הקבוצה מול הפועל רעננה.

מי הדריבליסט המצטיין של הקבוצה? כמה שערי זכות הובקעו? ומי השחקן עם כמות השערים הגדולה ביותר? לכל השאלות האלו יש מענה. אספנו בשבילכם את כל הנתונים הכי מעניינים מהסיבוב ראשון לעונת 2019/20 במקום אחד, ואתם יכולים לקרוא את כולם ממש פה.