ורדאסקה מרשית, קונטה חזר: בית"ר באימון אינטנסיבי לפני הסופ"ש

דיוגו ורדאסקה באימון הקבוצה
11 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
רגע לפני שבת, רוני לוי "קרע" את השחקנים, הבלם בלט גם בחלק ההתקפי. קונטה חזר להתאמן
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים המשיכה הבוקר את שגרת האימונים שלה, כשהמאמן רוני לוי דאג שהשחקנים יגיעו לארוחת שישי כשהם סחוטים ממאמץ. לוי הרים את הקצב היום, ועבד עם השחקנים על תרגולים טקטיים, וכלל תרגילים של שניים על שניים, סיומות ליד השער, וקינח במשחקון עם מספר נגיעות מועט בדרך לשער.

שוערי הקבוצה, איתמר ניצן, רוי ששון ושגיא ניסים עבדו שעות נוספות בניסיון למנוע מחבריהם לקבוצה להבקיע, כשבמהלך האימון אפשר היה לראות את הסיומת של לירן רוטמן, שלום אדרי, שלומי אזולאי וגם דיוגו ורדאסקה, ששחרר כדורים חכמים פעם אחר פעם לרשת ואף נצץ בחלק ההגנתי.

דן איינבינדר באימון הבוקר
דן איינבינדר באימון הבוקר

עידן ורד, אשר התאמן במהלך השבוע מספר אימונים מלאים, הוריד עומס היום ושותף רק בחלקים מהאימון. שי קונסטנטין נטש את האימון לאחר שנפגע בקרסולו, לאחר שדרך לא טוב על הרגל. המגן השני, מקסים גרצ'קין, עבר טיפולים בחדר ההלבשה, אך יהיה כשיר לקראת המשחק נגד נס ציונה.

אנטואן קונטה חזר לישראל אמש בשעות הלילה, והבוקר כבר התייצב בבית וגן לטיפולים אצל צוות הפיזיותרפיסטים. לאחר הטיפול ערך קונטה אימון ריצה קל סביב המגרש.

דיוגו ורדאסקה באימון הקבוצה
דיוגו ורדאסקה במהלך האימון

כפי שכבר פורסם, המועדון נפרד היום מז'אורז'יניו, שחתם על ההסכם ועזב את הקבוצה. לכתבה המלאה ולדברים החמים של הברזילאי, לחצו כאן.