האימון המסכם לקראת כפר סבא: דן איינבינדר ערך אימון מלא

ליווי גארסיה באימון
1 נובמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקשר, שנעדר ממרבית אימוני השבוע יהיה כשיר למשחק. לוי עבד על תרגולים טקטיים, ולמה עצרו השחקנים למחיאות כפיים?
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים ממשיכה בהכנות לקראת המשחק החשוב מול הפועל כפר סבא מחר (19:50, טדי), כשלכל הסגל ברורה המטרה – להביא שלוש נקודות ראשונות העונה באצטדיון הביתי.

המאמן רוני לוי ערך היום אימון מסכם, בו בעיקר הוריד עומסים מהשחקנים, אך לא הפסיק לתרגל אותם בצורה טקטית על המגרש. לוי עבד עם שחקנים ספציפיים על סגירות אותן הוא רוצה לראות, על דיוקים ובעיקר שם דגש על היתרונות של הפועל כפר סבא, וביקש מהם לשחק קרוב ובצורה אחראית.

תמיר עדי עם הכדור באימון

מבחינת מצב הפצועים, הבלם אור זהבי, ששמר ביחד עם דיוגו ורדאסקה על רשת נקייה בשלושת המשחקים האחרונים, לא הגיע היום לאימון הקבוצה עקב מחלה, והוא בספק לקראת המשחק מחר.

במידה ולא יפתח בהרכב, צפוי הבלם הוותיק טל בן חיים להיכלל בהרכב של המאמן רוני לוי. דן איינבינדר החלים מהפציעה וצפוי להמשיך ב-11 שיפתחו את המשחק. מיכאל אוחנה, פרדי פלומיין, אופיר קריאף ומיכאל אוחנה עברו טיפולים בחדר ההלבשה. עידן ורד קיבל מנוחה על מנת לטפל ברגלו.

טל בן חיים באימון

אגב, במהלך האימון התרחש אירוע משעשע, כאשר תרגיל מצוין הסתיים בבעיטה לשחקים של אחד משחקני ההתקפה. ברגע אחד נעמדו כולם ומחאו כפיים, כשהם נקרעים מצחוק. אופיר קריאף, שהיה באמצע הריצה, אף הגדיל וסימן לב עם הידיים. אם אתם דואגים, אותו תרגיל הסתיים לאחר מכן בצורה נפלאה עם כדור ברשת.

הסגל למשחק יכלול את: איתמר ניצן, נתנאל דלויה, אנטואן קונטה, שי קונסטנטין, דיוגו ורדאסקה, טל בן חיים, יקיר ארצי, מקס גרצ׳קין, אורי מגבו, דן איינבינדר, עלי מוחמד, תמיר עדי, גדי קינדה, אביאל זרגרי, לירן רוטמן, שלום אדרי, ליווי גארסיה, שלומי אזולאי, אנתוני וארן.

השחקנים עצמם מודעים לחשיבות המשחק מחר, ולרצון לצבור שלוש נקודות ולהבקיע שער ראשון בליגה בטדי העונה. בואו נדחוף אותם לעשות את זה, כשהמשחק, שמתקיים בשעה נוחה לשומרי השבת, יכלול בתוכו גם טקסים מרגשים לשחקני העבר. הראשון הוא יוסי חכם ז"ל, שנפטר אמש, והשני הוא ד"ר ראול גלר, שיבדל"א, שיקבל את הכבוד ויהיה השחקן הראשון שנכנס להיכל התהילה הבית"רי. כרטיסים למשחק ניתן להשיג כאן.

בית"ר ממשיכה במבצע המנויים המטורף, ועד כה נענו עוד עשרות אנשים למבצע, ורכשו מנויים חדשים להמשך העונה. בואו לקחת חלק בחוויה ולהבטיח את מקומכם בטדי. רק נזכיר שבסיבוב הבא מחכות לנו מכבי חיפה והפועל תל אביב בבית, שבוע אחר שבוע.