שחקן העבר יוסי חכם הלך לעולמו

יוסי חכם ז"ל מגן העבר של בית"ר מניף את הגביע
31 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מועדון הכדורגל בית"ר "מילניום" ירושלים אבל על לכתו של שחקן הקבוצה לשעבר, יוסי חכם, אשר נפטר בגיל 70. אלי אוחנה: "יוסי היה בית"רי בכל ליבו"
כותב: מערכת האתר

יוסי חכם היה שחקן הקבוצה בשנות ה-60 וה-70, והיה שותף מלא להישגים משמעותיים של הקבוצה. מתחילת הקריירה שלו ועד סופה (16 עונות), שיחק במדים הצהובים שחורים בעמדת המגן הימני, והיה שותף לעליית ליגה בשנת 1968, ושני גביעי המדינה הראשונים בהם זכתה הקבוצה בשנים 1976 ו-1979.

חכם היה חלק מאחת הקבוצות האהובות בתולדות המועדון, שכללה את ד"ר ראול גלר, אודי רובוביץ', חיים אזולאי, יצחק מונסה ושמעון צ'רנוחה. בסוף עונת 1979/1980 פרש מכדורגל.

יו"ר המועדון, אלי אוחנה, ספד לחכם ואמר: "יוסי היה בית"רי בכל ליבו. מדובר באדם נהדר, שחקן מצוין, שהיה חלק בלתי נפרד מהפיכת המועדון למה שהוא היום. לא הרבה שחקנים מתחילים את הקריירה שלהם ומסיימים אותה באותה הקבוצה, ולנו היתה הזכות שיוסי יעשה זאת ויהיה מגן מהטובים שהיו בשורותינו. בשם המועדון, אני משתתף בצער המשפחה ומקווה שלא יידעו עוד צער".

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, התייחס גם כן לפטירתו של חכם ואמר: "נעצבתי לשמוע על פטירתו של שחקן הכדורגל האגדי יוסי חכם שהיה חלק מרכזי מהיציאה של בית״ר ירושלים מהחושך לאור. תודה יוסי, על אינספור רגעים מופלאים של כדורגל במיטבו שהענקת לנו האוהדים. אין לי ספק כי דורות של כדורגלנים עוד יזכרו אותך וילמדו ממך. תנחומיי העמוקים למשפחתו היקרה".

המועדון הגיש בקשה לקיום טקס לזכרו לפני משחק הליגה הקרוב מול הפועל כפר סבא.

יהי זכרו ברוך.