יוסי בניון ערך שיחת משמעת לקונטה, הקבוצה קיימה אימון חזק

טל בן חיים
8 פברואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
יומיים לפני משחק הצמרת מול הירוקים, המנהל המקצועי שוחח עם המגן על האירועים שקרו מול בני יהודה. הקבוצה התאמנה במזג אויר סוער, ההרכב טרם נקבע סופית
כותב: מערכת האתר

המנהל המקצועי של בית״ר "מילניום" ירושלים, יוסי בניון, ערך הערב (שבת) שיחת משמעת קשה לשחקן הקבוצה אנטואן קונטה בעקבות התנהלותו במשחק נגד בני יהודה. בניון הבהיר לקונטה כי התנהגותו וחוסר האחריות באותו אירוע לא מקובלת על הצוות המקצועי וכי הוא דורש ממנו להפעיל שיקול דעת ואחריות במקרים הבאים. קונטה עצמו הבהיר כי הוא מחוייב לקבוצה והבטיח כי מקרים כאלו לא יישנו.

לאחר מכן יצאו שחקני הקבוצה ביחד עם הצוות המקצועי לאימון שנערך במזג אויר חורפי באצטדיון האוניברסיטה שבגבעת רם בירושלים, זאת עקב הגשם וההצפה במתחם בית וגן. באימון עצמו, שהוקדש בעיקר לנושאים טקטיים, מאמן הקבוצה הבהיר את חשיבות המשמעת והמשחק המסודר כנגד מכבי חיפה ביום שני הקרוב. כל שחקני הסגל התאמנו, כשהצוות המקצועי עוד מתלבט לגבי השחקנים שיפתחו בהרכב והמלחמה עליו צפויה להיות אינטנסיבית.

עידן ורד

אנחנו חייבים אתכם. נכון לעכשיו נמכרו כ-4500 כרטיסים לאוהדי חיפה ואנחנו חייבים אתכם איתנו על מנת שטדי יהיה צבוע בצהוב ולא בצבע אחר. ישנן מספר אפשרויות לרכוש כרטיסים והטובה ביותר – ב-199 ש״ח בלבד ל-3 משחקי הבית הקרובים של הקבוצה. כל המידע על תגבור הרכבות, המכירה המוקדמת, החניות והשאטלים עבור הבאים לטדי ביום שני – מחכה לכם ממש פה.

פרדי פלומיין

מחר בשעה 13:00 תקיים הקבוצה את מסיבת העיתונאים המסורתית לקראת המשחק. היא תשודר כאן באתר הרשמי ובעמוד הפייסבוק של המועדון.