דגני ערך אימון בכורה בצהוב שחור: "עכשיו בכל הכח – יאללה בית״ר!"

7 אוגוסט 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הבלם התקבל בחום במתחם האימונים של הקבוצה והצטרף גם לחבריו על הדשא, יום לפני משחק פתיחת העונה בגביע הטוטו
כותב: מערכת האתר

יממה בדיוק. זה הזמן שנותר עד שבית״ר שלנו פותחת את העונה שלה במסגרת גביע הטוטו מול בני יהודה (בלומפילד, שבת, 20:15). הבוקר (שישי) מיד אחרי אסיפה קבוצתית קצרה וקבלת פנים חמה לבלם החדש של הקבוצה אוראל דגני, עלו הבחורים של רוני לוי לאימון אחד אחרון לפני היציאה למשחק.

דגני, שחתם אמש רשמית על החוזה שלו במועדון, התקבל במחיאות כפיים בחדר ההלבשה ולאחר מכן עלה על הדשא בבית וגן לאימון ראשון. הוא לא צפוי להיכלל בסגל הקבוצה מחר.

מיד לאחר חימום קצר שהעביר מאמן הכושר הספרדי, טלמו דה אנדרס, המושכות עברו לרוני לוי שבהמשך ישיר לימים האחרונים החליט לתרגל משחק על מגרש שלם ועצר את השחקנים מדי מספר מהלכים כדי לדייק עוד תנועה ולתת עוד דגשים חשובים לקראת המפגש עם הכתומים.

בסיום האימון, אמר דגני לאתר הרשמי: ״חיכיתי לדבר אחרי האימון הראשון, ושמעתי לא מעט על חדר ההלבשה כאן ועל הקבוצה. אני מתחיל פרק חדש ומרגש בקריירה, ואתן לבית״ר, הבית החדש שלי, את הכל. מחכה לעלות על הדשא, לדחוף קדימה ולנצל את ההזדמנות שניתנה לי במועדון. עכשיו בכל הכוח – יאללה בית״ר".

אנחנו יודעים כמה חיכיתם לזה, וסוף סוף הם כאן: המדים החדשים לעונת 2020/2021 הושקו אתמול (חמישי) לאחר שנבחרו על ידי האוהדים מבין שלל האפשרויות שהוצעו ובסופו של דבר יצאו לפועל על ידי חברת "יומברו", המאמצת את הקבוצה. לרכישת החולצות, לחצו כאן.