קבלו אותה: הקולקציה החדשה שלנו לעונת 2020-2021

6 אוגוסט 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
כמה חיכינו והנה זה בא: המדים החדשים לעונת המשחקים הנוכחית זמינות עבורכם. אז מה הטעם שלכם? משבצות צהוב שחור? לבן מפתיע? השחורה האימתנית או התכלת המיתולוגית? כולן כאן בשבילכם. בית"ריסטים? פירגנו בהנחה כרגיל
כותב: מערכת האתר

כמה חיכיתם לזה, וסוף סוף הם כאן: המדים החדשים לעונת 2020/2021 הושקו היום לאחר שנבחרו על ידי האוהדים מבין שלל האפשרויות שהוצעו ובסופו של דבר יצאו לפועל על ידי חברת "יומברו", המאמצת את הקבוצה.

ארבע התלבושות החדשות מכניסות לתוכן את כל מה שהיא בית"ר בעצם – היסטוריה לצד חדשנות, ניגודיות, צבעים שונים ואופציות רבות לבחירה. אז קבלו אותן, את היפייפיות החדשות. כמובן עם הכוכב החדש שמצטרף אלינו.

הראשונה היא חולצת המשבצות הצהובה שחורה, שחוזרת אחרי הרבה מאוד שנים של געגוע.

צילום: תום סיימון

החולצה השנייה היא השחורה שלנו, שגם היא עם משבצות, שייתפסו מקום מרכזי השנה.

צילום: תום סיימון

השלישית היא התלבושת הלבנה שלנו, אשר מעוצבת בצורה חדשנית ומהפנטת – כיאה לקבוצה שלנו.

צילום: תום סיימון

והאחרונה והחביבה, שחיכיתם לה כל כך – חולצת הרטרו התכלת שלנו, לגביה קיבלנו כבר אין ספור פניות. אז כן, היא כאן – וכדי להישאר.

צילום: תום סיימון

מנכ"ל המועדון, מוני ברוש, אמר: "חברי מועדון הבית"ריסט שלנו שוב הוכיחו טעם נהדר בבחירת החולצות, אשר כל אחת מהן מייצגת משהו אחר, שונה ונהדר במועדון שלנו. אנחנו שמחים לצאת עם הבגדים לעונת 2020/2021 ומקווים שאיתן נצא להצלחות גדולות בעונה הזאת".

בעלי חברת יומברו, רוני הרדי, הוסיף: "חברת יומברו שמחה מאוד על שיתוף הפעולה עם מועדון הכדורגל ביתר ירושלים בשנתיים הקרובות, ותשקיע את כולה במיתוג המיזם המשותף, כפי שנעשה באירופה עם שאלקה, ורדר ברמן, ווסטהאם ומיורקה. אנו רוקמים יחסים מצוינים עם המועדון מעבר לחוזים הסטנדרטים המקובלים ונראה את זה במהלך העונות הקרובות. הצלחת בית"ר בעונת 2020/2021 חשובה לנו כחלק מהמותגים המובילים בעולם הכדורגל בארץ ובעולם. יאללה בית"ר!".

ועכשיו, אחרי כל ההקדמה, היכנסו לכאן על מנת לבחור את החולצה ולהיות מהראשונים שיירכשו אותה. בא לכם לתייג את עצמכם רוכשים? העלו תמונה – ואנחנו נשתף.