חנן ממן ערך אימון בכורה. לוי: "זה החיזוק שרצינו"

חנן ממן
7 פברואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקשר, שקיבל את המספר 7, התקבל בחום בחדר ההלבשה ואמר: "כבר מחכה לעלות על המגרש. חיפה זה יופי של וולקאם לי ולאלירן"
כותב: מערכת האתר

שני משחקי ליגה חשובים מאוד לפנינו, שני שחקנים חדשים שחתמו וילבשו את הצהוב שחור, וחלון העברות עמוס שנסגר סופית. שבוע גדוש עבר על הקבוצה שלנו, אבל עכשיו, אחרי שהענן התפזר, הגיע הזמן להסתכל קדימה. מכבי חיפה מגיעה לטדי ביום שני, למשחק צמרת חשוב במיוחד. היום (שישי) המשיכו השחקנים שלנו להתאמן בכפור הירושלמי, כשגם הגשם לא ממש מרחם.

30 אוהדים הגיעו הבוקר לאימון הבוקר, השליכו אבוקות ועודדו את השחקנים לקראת המשחק. דן איינבינדר וליוואי גרסיה ערכו טיפולים, בעוד ששאר השחקנים היו על המגרש, כשחנן ממן עורך את אימון הבכורה ויהיה עם המספר 7. אלירן עטר כבר נראה חלק בלתי נפרד מהסגל, כשהוא מסתגל לדרישות של רוני לוי וממשיך להתאמן חזק.

אלירן עטר

המאמן רוני לוי התייחס בסיום האימון לסיום חלון ההעברות: "החיזוק הזה הוא בדיוק מה שרצינו מחלון ההעברות האחרון. אני מאוד מרוצה ובטוח שגם חנן וגם אלירן יתרמו לנו בהמשך העונה. עכשיו נמשיך לעבוד קשה, ואני מאמין בקבוצה ובטוח שנמשיך לעבר המטרות שלנו".

תפסנו גם את חנן ממן לאחר האימון, והוא אמר לאתר הרשמי שלנו: "ההרגשה מדהימה, שמח מאוד מאוד לחזור לפה, מודה על ההזדמנות, מחכה לעלות על המגרש ולשמח את הקהל כמה שאפשר, לסיים את העונה כמו שצריך, יש לנו אירופה, יש לנו גביע. התגובות מדהימות, מאות הודעות ברשתות ובטלפון, כולם תומכים ואוהבים. אני יודע מה צריך לעשות ונדבר על המגרש.

על המשחק מול מכבי חיפה: "זה יופי של וולקאם לי ולאלירן, מקווה שנעשה תוצאה טובה, שהקבוצה תנצח ושהקהל יחזור לשמוח, מקווה מאוד שזה מה שיקרה".

https://vimeo.com/389944313

 

הקבוצה תחזור להתאמן במוצאי שבת ותערוך את אימון הסיכום ביום ראשון בבוקר. בינתיים, מבצע הטריפל המטורף שלנו מחכה לכם.

שלושה משחקי בית ב-199 שקלים (לפני עמלת משרד הכרטיסים), שיבטיחו לכם מקום באחת התקופות המטורפות של השנה (מלבד יציעי פרימיום: כסף וזהב). עד כמה כדאי לקנות מראש? כרטיס לשלושת המשחקים שלא במסגרת הטריפל יעלה 310 שקלים ליציעים המזרחי ומערבי, ו-240 שקלים ליציע הצפון מערבי (לפני עמלות).

לרכישה לחץ כאן

כל החניות יהיו פתוחות ויחכו לכם, על מנת שתוכלו להגיע בצורה נוחה לירושלים. שאטלים בשיטת מלא וסע מחניון הגן התנכ"י לאוהדי בית"ר, וחניונים במרחק הליכה מהגן הטכנולוגיחניון היציע המזרחיחניון אגדהרכבת וקניון מלחה (חניון בתשלום).

בנוסף, דאגנו לתגבור רכבות אל ירושלים וממנה. כנסו להתעדכן.

שלומי אזולאי