חיפה, הפועל, אשדוד – חבילת הטריפל שלנו יוצאת לדרך. חוגג: "עכשיו התור שלכם להצביע ברגליים"

הטריפל של ביתר
5 פברואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
לקראת סיום הסיבוב, ואחרי ההחתמה של אלירן עטר, אנחנו מחכים לכם בטירוף בקרבות האחרונים לפני הפלייאוף. חוגג: "אני משקיע ימים ולילות על מנת לבנות כאן מועדון ברמה גבוהה". בואו להרעיד את טדי
כותב: מערכת האתר

המשחקים הראשונים של אלירן עטר בטדי, היריבות הגדולות ובעיקר – היישורת האחרונה לפני הפלייאוף. בית"ר שלנו ממשיכה במסע ואנחנו רוצים אתכם איתנו בטדי. לכן ארגנו לכם חבילה משתלמת לסוף הסיבוב.

אז לכל מי שעדיין מתלבט אם להישאר על הכורסה או לבוא, עכשיו אין מקום לטעויות. את המשחקים מול מכבי חיפה, הפועל תל אביב ומ.ס אשדוד רואים בטדי – וההגעה הופכת למשתלמת במיוחד. שלושה משחקי בית ב-199 שקלים (לפני עמלת משרד הכרטיסים), שיבטיחו לכם מקום באחת התקופות המטורפות של השנה (מלבד יציעי פרימיום: כסף וזהב).

בעלי הקבוצה, משה חוגג, אמר: "אוהדים יקרים, אני משקיע ימים ולילות, והרבה מאוד כסף, על מנת לבנות כאן מועדון ברמה גבוהה ולהחזיר את בית"ר למקומה הטבעי. בנוסף להחתמה של אלירן עטר, צפויים עוד בישולים ועכשיו הגיע התור שלכם להצביע ברגליים, לרכוש את החבילה האטרקטיבית למשחקים הקרובים ולהוכיח שאני לא לבד. מחכה לכם בטדי. יאללה בית"ר".

עד כמה זה משתלם? הסכום לרכישת כרטיס לשלושת המשחקים שלא במסגרת הטריפל יעמוד על 310 שקלים ליציעים מזרחי ומערבי, ו-240 שקלים ליציע צפון מערבי (לפני עמלת משרד הכרטיסים). שלא לדבר על האווירה המטורפת שמחכה ביציעים.

לרכישה לחץ כאן

איסוף חבילת הטריפל יתבצע באחת מהדרכים הבאות:
הדפסה ביתית לאחר סיום ההזמנה (למייל או לנייד)
קופות לאן בהתאם לשעות הפעילות

ניתן לרכוש כרטיס בודד גם למשחק מול מכבי חיפה, במחיר של 120 שקלים ליציעים המערבי/מזרחי, וליציע הצפון מערבי במחיר של 90 שקלים למבוגר, 45 שקלים נוער/חייל/אישה. המחיר לפני עמלות משרד הכרטיסים. לרכישה כרטיס לחץ כאן.

פתיחת קופות בטדי