נתניה, אנחנו באים: האימון המסכם של הקבוצה בדרך למשחק הגביע

חנן ממן
4 מרץ 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים שלנו קיימו תרגול אחרון בהחלט בבית וגן, עדי נפצע בידו וייעדר. כל העדכונים בפנים
כותב: מערכת האתר

יממה בלבד נותרה עד למשחק שיפגיש אותנו עם מכבי פ״ת במסגרת רבע גמר גביע המדינה. היום (רביעי) הוגבר הקצב באימון של בית״ר "מילניום" ירושלים במה שגם היווה את האימון המסכם של הקבוצה.

כזכור המשחק הועבר לאצטדיון נתניה בעקבות עונש רדיוס שספג המועדון. אם עוד לא רכשתם כרטיס למשחק עדיין יש לכם הזדמנות – מחירי הכרטיסים עומדים על (מחיר אחיד) ואוהדי הקבוצה ישבו ביציע המזרחי בחלקו העליון והתחתון.

לירן רוטמןתמיר עדי שנפצע בידו במשחק ביום ראשון האחרון, ייעדר מחר מהסגל, בעוד שדיוגו ורדאסקה לא ישחק עקב צבירת צהובים. מאמן הקבוצה, רוני לוי, עבד הבוקר בצמוד עם סגל השחקנים כאשר בין התרגולים השונים של ההרכב הראשון שיעלה מחר, נעשתה גם עבודה רבה בהנעת הכדור וביציאה מהירה להתקפות עם הערות מצד הצוות המקצועי בכל נקודה ונקודה.

שלומי אזולאיאחרי הניצחון על אשדוד, הצוות המקצועי ממשיך להדגיש את החשיבות של המשחק הקרוב בפרט והשבוע שמחכה לקבוצה בכלל, כאשר הפועל באר שבע תגיע כבר ביום שני לטדי על מנת לפתוח רשמית את משחקי הפלייאוף העליון. המפגש האחרון מול האדומים מהדרום הסתיים ב-1:0 קטן גדול בטרנר וכמובן שהציפייה היא ניצחון נוסף שיזניק אותנו קדימה והגדלה של הפער מהמקום הרביעי.

כל יציעי טדי – המזרחי, המערבי וצפון מערבי . כרטיס למערבי ולמזרחי למי שאינו חבר בית"ריסט יעלה 110 ש"ח, וביציע הצפון מערבי יעמוד המחיר על 90 ש"ח ו-45 ש"ח לנוער/חייל/אישה. (כל המחירים לא כוללים עמלות משרד כרטיסים).

משחקי הפלייאוף העליוןהתקופה הכי חשובה בעונה שלנו מקבלת גם חבילת כרטיסים שווה במיוחד. יש לכם הזדמנות עכשיו לרכוש מנוי ל-5 משחקי הבית האחרונים שלנו במחיר של 299 ש״ח לבית״ריסטים ו-330 ש״ח מחיר רגיל (לפני עמלות משרד הכרטיסים). המכירה הינה עד יום רביעי ה-04.03.20 כולל.