סופרים את הימים: הקבוצה חזרה לאימונים לקראת גביע הטוטו

2 אוגוסט 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
השחקנים שבו לבית וגן אחרי משחק האימון מול מכבי ת״א. נחתם הסכם הקיצוץ מול הנהלת המועדון
כותב: מערכת האתר

בית"ר ירושלים ממשיכה לספור את הימים לקראת המשחק הראשון בגביע הטוטו נגד בני יהודה, כשהפעם כולם יודעים מה מחכה לנו כבר במוצאי שבת, וזה לא הולך להיות קל.

לאחר משחק האימון של בית"ר נגד מכבי תל אביב ביום שישי האחרון, קיבלו השחקנים יום חופש בשבת, והתייצבו הבוקר (ראשון) במתחם האימונים בבית וגן. הצוות המקצועי הבהיר לשחקנים כי הוא מצפה מהם להמשיך את היכולת שלהם מימי האימונים הקודמים, והודיעו כי מחר ייערכו שני אימונים ובשלישי אימון בשעות הערב. הקבוצה ממשיכה להתאמן ללא רוני לוי, שעדיין נמצא בשבעה על אביו, אך עקב אחרי האימון ונמצא בקשר שוטף עם הצוות שלו לגבי תבנית האימונים, היכולת של השחקנים והתכנונים לעתיד.

את האימון פתח מאמן הכושר, טלמו דה אנדרס, שהעביר את החימום לשחקנים, ודרש מהם להיות חדים מהרגע הראשון. משם עברו השחקנים לתרגול טכניקה, אותם הינחה עוזר המאמן, חיים שבו, שעצר את השחקנים פעם אחר פעם בדרישה לשפר את הפס האחרון, את הסיבוב בלי הכדור ואת הטאץ' הסופי.

גם החום הכבד לא ממש עניין את הצוות, שהמשיך לקרוע את השחקנים. תרגילי הגבהות, תשעה על תשעה במרכז המגרש, תרגילי התקפה רבים ותרגול של קרוסים היו חלק מהאימון. מי שזכו לשבחים מהצוות המקצועי על האימון היו אופיר קריאף, ליוואי גרסיה, עידן ורד ודיוגו ורדאסקה.

כמובן שאחת משיחות היום היתה ההתעניינות הרבה במספר שחקנים של הקבוצה מקבוצות בחו"ל, ובקבוצה מייחסים את זה לשיפור שחל בשחקנים בעונה שעברה. אחד משחקני הקבוצה הוסיף: "אנחנו יודעים על כל מיני הצעות, אבל מדהים איך כל אחד השתפר בעונה האחרונה. אנחנו מקווים שזה יימשך גם בעונה הקרובה".

לאחר האימון הגיעו כל שחקני הקבוצה לחתום על מתווה הקיצוץ החדש שסוכם מול המועדון, על מנת לתת כתף כדי לעבור את התקופה המיוחדת והלא פשוטה הזאת.