הקור באמת מקפיא: אימון הבוקר החורפי של בית״ר לפני ק״ש

מאמן הקבוצה רוני לוי
2 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
חמושים במיטב הלבוש המחמם שקיים, התאמנו הבוקר השחקנים בדרך למפגש מול קריית שמונה בשבת הקרובה
כותב: מערכת האתר

לאחר תקופה מצויינת בליגה, ניצחון בגביע המדינה והיצמדות לקבוצות בצמרת הליגה, תגיע בית״ר "מילניום" ירושלים במוצאי שבת הקרובה לאצטדיון טדי לקרב חורפי מול הקבוצה הצפונית ביותר בליגת ״הבורסה לניירות ערך״ – הפועל קריית שמונה. הצפוניים נמצאים במקום ה-10 בטבלה ורצף 3 הניצחונות שלהם נעצר רק ע״י מכבי חיפה בשבת האחרונה.

היום (חמישי) ערכה הקבוצה אימון בוקר קריר במיוחד במתחם האימונים בית וגן. לאחר ארוחת בוקר ואימון קבוצתי בחדר הכושר, יצאה הקבוצה עטופה במיטב המעילים, הכובעים והכפפות אל כר הדשא.

דיוגו ורדאסקה באימון הקבוצה

הקור הירושלמי לא הפריע לצוות המאמנים בראשותו של רוני לוי לדרוש מהשחקנים כבר מההתחלה אגרסיביות ודיוק בתרגילים השונים, וביניהם תרגול טקטי ומשחקון פנימי שנגמר בשער ניצחון מופלא של אורי מגבו. גם בתרגילי הכושר לא נראתה ירידה באינטנסיביות (תחת עינו הפקוחה של טלמו דה אנדרס זה גם לא אפשרי). מחר בשעות הבוקר תסכם הקבוצה את ההכנות לשבת באימון אחד אחרון.

אנחנו מזכירים לכם שעדיין ניתן לרכוש כרטיס למשחק מול קריית שמונה. מחיר כרטיס ליציע המערבי יעמוד על 70 ש"ח רגיל ו-60 ש"ח לחבר מועדון בית"ריסט, ליציע המזרחי כרטיס יעלה 60 ש"ח לכל חברי בית"ריסט, וליציע הצפוני והצפון מערבי המחיר יהיה 60 ש"ח לכרטיס רגיל ו-50 ש"ח לבית"ריסט (לפני עמלת משרד הכרטיסים).

עלי מוחמד באימון הקבוצה

אם עוד לא רכשתם פריט מקולקציית החורף החדשה שלנו אתם מוזמנים להיכנס לחנות הרשמית ולהצטייד כמו שצריך לקראת טדי. ואם כבר מדברים על ענייני קולקציה אז אנחנו מזמינים אתכם להציע ולהשפיע על המדים שלנו לעונה הבאה. כל הפרטים ממש כאן.

בואו לדחוף אותנו בדרך למעלה!!