אפילו יוסי השתתף: קצב גבוה ומשחקונים צמודים באימון הקבוצה

שחקני הקבוצה בריצה
1 מאי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
עם התקווה שמשחקים רשמיים והליגה כולה תחזור בקרוב, ממשיכים השחקנים בהסרת החלודה ובחזרה הדרגתית לאימונים. וגם: המבצעים בחנות הרשמית
כותב: מערכת האתר

תמה תקופת האימונים בזום, הגיע הזמן לעבוד. בעוד שכולנו מתחילים לחזור אט אט לשגרת חיים רגילה, שחקני בית״ר "מילניום" ירושלים, ששבו לאימונים סדירים לפני כמעט שבועיים, המשיכו היום (שישי) בתהליך הארוך והזהיר של חזרה לכושר למשחק עם עוד אימון מפרך במתחם האימונים בבית וגן.

אנטואן קונטה

צוות המאמנים של הקבוצה בראשותו של רוני לוי, מודע לכך שהחודש בו הקבוצה לא התאמנה פגע בשחקנים ולכן משוקעת המון מחשבה ועבודה מדוקדקת על מנת לשקם את כושרם מצד אחד ולא להעמיס עליהם מצד שני.

בתחילת האימון דיבר הצוות המקצועי עם השחקנים על חשיבותה של עבודה מדויקת ככל הניתן, כך שניתן יהיה לנצל את התקופה הקרובה בצורה המירבית. נראה שהמסר התקבל. תרגיל אחרי תרגיל השחקנים הציגו כושר משופר, רעב גדול על המגרש ועוד שכבות של חלודה שמוסרות צעד אחר צעד.

במשחקונים שהתקיימו בסיום האימון, הצטרף אל שתי קבוצות השחקנים גם המנהל המקצועי, יוסי בניון שתופקד כג׳וקר והציג (כמו תמיד) את הקסם והניצוצות שלו. מחר יקבלו השחקנים יום חופש,  וביום ראשון יחזרו לשבוע של אימונים רצופים בבית וגן.

מבצעים בחנות הרשמית

למי שלא הספיק או פספס במקרה, המבצעים בחנות המועדון נמשכים – 1+1 על חולצות משחק חלקות וגם מבצעים על חולצות קולומביה ו-״אריה אם ישאג״ זמינים עבורכם עכשיו.

מבצע החולצות