טקטיקה ובעיטת וולה: אימון הבוקר של בית"ר

דן איינבינדר באימון
8 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
למה עצר רוני לוי את האימון? מי כבש בבעיטת וולה? וגם: מי טס לבדיקות? כל הפרטים מאימון הבוקר בפנים
כותב: מערכת האתר

חמישה ימים לפני המשחק מול מכבי תל אביב באצטדיון סמי עופר (שני, 20:15), המשיכה היום בית"ר "מילניום" ירושלים בהכנות לקראת משחק הצמרת, כשהשחקנים יודעים את חשיבות המשימה ואת האתגר שעומד בפנינו.

בקור של שש מעלות (למזלם, עדיין בלי הגשם, שהגיע רק מאוחר יותר), עלו השחקנים לאימון ואם אמש התחממו כשחזרו לאימונים, היום כבר ראינו את הצוות מעלה דרגה. זה החל בחימום של טלמו דה אנדרס, שהריץ את השחקנים, ומיד לאחר מכן ראינו תרגול אינטנסיבי של רוני לוי מול השחקנים.

לוי, שרצה לתקן ליקויים שראה בקבוצה, עצר את האימון שוב ושוב, הדגים את מה שהוא רוצה לראות. הטונים עלו כשהעניינים פחות הצליחו, אבל בסופו של דבר, הטקטיקה הונחלה, ולוי הורה לשחקנים לעבור למשחקון פנימי. הקבוצה הכתומה, בראשותו של עלי מוחמד, היתה זאת שידה היתה על העליונה בסיומו של המשחק. עלי גם כבש שער נהדר בבעיטת וולה, שפגעה בקורה וניתזה אל השער, כשקריאות ההתפעלות הגיעו גם מהשחקנים עצמם.

אנטואן קונטה טס לבדיקות מיוחדות בצרפת על מנת לבדוק את הבעיה ברגלו, כשמי שבינתיים חזר לאימונים והחל לחזור לכושר הוא עידן ורד. הקפטן נלחם על הכדורים, חילץ, ונראה כי הרעב ישנו. עכשיו רק חסר שיחזור עוד לכושר, כדי לראות אותו איתנו. יש לציין שהאינטנסיביות היתה גבוהה מאוד, ולא פעם ראינו תיקולים לא פשוטים, שנגמרו לאחר מכן בלחיצת ידיים. לאחר האימון הלכו השחקנים לביקור בבית החולים שערי צדק בירושלים.

במידה ואתם מעוניינים בכרטיס למשחק מול סמי עופר ואתם עומדים בקריטריונים, אתם עדיין יכולים לרכוש. יש לציין שהמכירה פתוחה עד מחר, ולאחר מכן תיפתח לכלל הבית"ריסטים. אנחנו מחכים לדחיפה שלכם ולגרון שלכם בסמי עופר.

במשחק מול מכבי ת"א, השופט הראשי יהיה אלי חכמון, כשהעוזרים שלו יהיו משה בוחבוט ויוסי בביוף. שופטי ה-VAR, שלום בן אברהם ומתי יעקובוב. השופט הרביעי יהיה איתן שמואלביץ.