באו לשמח: שחקני בית״ר ביקרו וחילקו מתנות בביה״ח שערי צדק

שחקני הקבוצה בשערי צדק
8 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
החגים נגמרו, אך המשימה שבמרכזה תרומה ונתינה בחזרה לקהילה לא נגמרת
כותב: מערכת האתר

הפרצופים המופתעים והמאושרים של הילדים בבית החולים שערי צדק, לאחר ששחקני בית״ר "מילניום" ירושלים החלו להיכנס הבוקר לחדריהם עם מתנות וכל טוב – היו שווים הכל.

היום (רביעי) הגיעו שחקני הקבוצה, עם ידיים מלאות במתנות וצעיפים, לביקור מרגש במחלקות הילדים השונות בבית החולים שערי צדק שבירושלים. כבר מהכניסה הייתה ניתן לחוש את ההתרגשות מהביקור, גם של השחקנים וגם של ההורים והצוות במקום.

שחקני הקבוצה בשערי צדק

משם, חדר אחרי חדר, מסדרון אחרי מסדרון, החלו להופיע עוד ועוד חיוכים ופרצופים מאושרים של ילדים מתוקים שזכו להיפגש עם השחקנים, לשוחח ולהצטלם איתם.

בסיום הביקור אמר מיכאל אוחנה, לאתר הרשמי: "קודם כל זאת זכות עצומה שאנחנו יכולים לגרום לילד לחייך, לשמוח. זה באמת המעט שאנחנו יכולים לעשות. אנחנו באים לשמח ויוצאים מחוזקים ושמחים מהילדים שנהנים לראות אותנו ואנחנו שמחים מאוד לעזור להם וזאת הזכות שלנו".

https://vimeo.com/383512953

 

עוד הוסיף: "כשאנחנו מגיעים לפה בתור בית״ר ירושלים אז הכל מתגמד ומעבר לכדורגל ומעבר לדברים שאנחנו עוסקים בהם ביום יום יש את הדברים שהם באמת העיקריים. המעט שאנחנו יכולים לעשות זה לגרום לילד לחייך לשמוח, טיפה לתת לו כוח, הם נותנים לנו הרבה יותר בחזרה".

המועדון רוצה להודות ל-עדי פרץ וירון מ״מתנות שלי״ על תרומת המתנות כבכל שנה.