צהוב, שחור, כתום: אימון הבוקר לקראת הגביע

מקס גרצ'קין באימון
18 דצמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בעוד ארבעה ימים תתחיל בית"ר "מילניום" ירושלים את דרכה בגביע המדינה. ההכנות כבר החלו והכרטיסים מחכים לכם. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

לאחר שחזרנו מב"ש עם שלוש נקודות, אנחנו לוקחים הפסקה קצרה מהליגה לטובת משחק גביע המדינה, שיתקיים ביום ראשון, ה-22/12 בשעה 20:15 באצטדיון טדי, מול הפועל ראשון לציון.

אתמול קיבלה הקבוצה יום מנוחה והיום פתחה רשמית את ההכנות למפגש, באימון בוקר במזג אוויר שמשי ונעים. השחקנים הגיעו לבית וגן והחלו את היום בארוחת בוקר ובאימון בחדר הכושר של הקבוצה שבמתחם.

אנתוני וארן

רוני לוי וצוות המאמנים חילקו את השחקנים לקבוצה שחורה, צהובה וכתומה שהתחרו בניהם על בעיטות לשער, כששלושת השוערים מתחלפים בניהם בעמדה כל פעם (דרך אגב הקבוצה השחורה ניצחה). בהמשך ניתן דגש במשחקונים על דיוק במסירה ותיאום הדוק יותר בין כל השחקנים. הקבוצה תמשיך לאימונים רצופים עד יום שבת, שבו אמור להתקיים האימון המסכם.

שחקני הקבוצה באימון

בחדר הכושר התאמן תמיר עדי, על מנת להשתקם מהפציעה אותה הוא סוחב. גם אנטואן קונטה הגיע אל חדר העיסויים של המועדון על מנת לקבל טיפול מצוות הפיזיו של הקבוצה. בסיום האימון חלק מהשחקנים המשיכו לסבב נוסף בחדר הכושר ולארוחת צהריים משותפת.

חג החנוכה כבר בפתח עם שני משחקי בית ואתם מגיעים להאיר את טדי. ביום ראשון (22.12, 20:15) נר ראשון של חנוכה, נארח את הפועל ראשל"צ במסגרת סיבוב ח' של גביע המדינה. לרכישת כרטיסים למשחק . ביום רביעי (25.12, 20:15), נר רביעי של חנוכה, נארח את הפועל רעננה במסגרת המחזור ה-15 בליגה. את הכרטיסים ניתן לרכוש כאן.

פרדי פלומיין בועט בכדור

וכדי שתגיעו למשחקים מדוגמים החלטנו לפנק אתכם במבצע סופר שווה בחנות הרשמית כאן באתר – קונים חולצת שחקן מודפסת ומקבלים צעיף מתנה!

בנוסף, תוכלו למצוא את המוצרים חדשים שלנו לחורף של חברת יומברו וקולומביה וצעיף וחולצת טי שירט בעיצוב חדש – ואריה אם ישאג מי לא יירא.

*המועדון רשאי להפסיק את המבצע בכל עת | המבצע לרוכשים חולצת שחקן מודפסת | מהצעיפים שבמלאי | ט.ל.ח