עונה חדשה וההתרגשות בשיאה

בית ספר לכדורגל
3 ספטמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
עשרות ילדים הגיעו לפתיחת האימונים של בית הספר לכדורגל ובשלוחות השונות של המועדון. הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

אחרי קיץ עמוס באירועים, מתחילים לחזור למסגרות וכך גם בית הספר לכדורגל של בית"ר "מילניום" ירושלים בבית וגן שפתח עונה חדשה היום עם עשרות ילדים נרגשים, שהגיעו למתחם האימונים עם הוריהם כדי לפגוש לראשונה את המאמן החדש והחברים לקבוצה.

כבר החל מהשעה 16:00 ניתן היה לראות איך מתחם הנוער מתמלא וכל ילד הולך לקבוצה לפי גילו. ההורים שהגיעו זכו לראות את השיפוץ הנרחב שעבר מתחם בית וגן החל מהקפטריה ואזור ההמתנה להורים עד לציוד האימון המתחדש.

בבית הספר לכדורגל בבית וגן ישנם שש קבוצות מגילאי 6 עד 15 והאימונים מתקיימים פעמיים בשבוע: ימי שלישי החל מהשעה 16:30 ובימי שישי החל מהשעה 13:30. במקביל נפתחו שלוחות של בתי הספר לכדורגל בפסגת זאב, מועצה אזורית לכיש, מועצה אזורית שדות נגב, בעיר בית שמש ובימים הקרובים שלוחה חדשה תפתח בדימונה.

כבר אתמול באימון בשלוחת לכיש קפץ לביקור שחקן העבר עידן טל שהגיע על מנת לתת טיפים לשחקנים ולראות את התקדמות האימונים. אלי כהן מנהל השלוחה אמר לאתר הרשמי: "אנחנו מודים לעידן על כך שהגיע אלינו ועל ההתעניינות המרובה והנוכחות שגרמה להתרגשות אצל כולנו. מעריכים מאוד ומחכים לעוד מפגשים כאלה בהמשך".

עידן טל וילדי בית הספר לכדורגל לכיש
עידן טל וילדי לכיש