עם הפנים להפועל חיפה: בית"ר חזרה להתאמן לאחר יום חופש

אימון קבוצה
3 ספטמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שחקני הקבוצה הגיעו למתחם האימונים. מי התאמן, מי עבר טיפולים ומי הגיע להיפרד? כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

ההפסד 2:1 להפועל רעננה גרם לאכזבה גדולה בקרב הצוות המקצועי והשחקנים, אבל לאחר יום חופשי, חזרה הקבוצה על מנת לנצל את הפגרה, להשתפר ולהמשיך קדימה. המטרה הבאה של בית"ר (פרט למשחק האימון ביום חמישי נגד אשדוד), היא כמובן משחק הליגה הבא נגד הפועל חיפה, שייערך ביום שני, ה-16.9 (יום לפני הבחירות).

האימון נערך בסגל מעט חסר, עקב זימונים לנבחרות, טיפולים וטיסות. גדי קינדה וליווי גארסיה הצטרפו לנבחרות ישראל וטרינידד טובגו בהתאמה, פרדי פלומיין, ששיחק ביום ראשון נגד רעננה לאחר שבלילה לפני נולדה בתו, קיבל אישור מיוחד מהצוות המקצועי וטס לצרפת, על מנת להתאחד עם בת זוגו ולהכיר את התוספת החדשה למשפחה.

פרט לשלושה, גם שי קונסטנטין, ששיחק במשך רוב דקות המשחק מול הפועל רעננה, כשהוא סובל מפגיעה בקרסולו, לא התאמן ועבר טיפולים, אך הבטיח כי מדובר במכה חזקה שתעבור וכי הוא יהיה כשיר בימים הקרובים. גם דן איינבינדר, שהוחלף במהלך המשחק, עבר טיפולים ולא התאמן. עידן ורד יחזור היום מארצות הברית, לאחר שעבר ביקורת אצל הרופא שניתח אותו וגם הוריד לו את התפרים ברגל, לקראת תקופת ההחלמה והחזרה לכושר. מיכאל אוחנה הגיע גם כן על מנת להמשיך ולחזק את השרירים לפני הניתוח אותו הוא אמור לעבור.

אימון הקבוצה

שחקני הקבוצה עברו טיפולים ועיסויים על ידי הצוות הרפואי לאחר האימון, ואף ישבו לארוחת צהריים משותפת, כפי שקורה לאחר אימוני הבוקר. במהלך האימון שמו המאמן רוני לוי ועוזר המאמן, חיים שבו, דגש על הדברים שהם רוצים לשפר בקבוצה ולראות אחרת במהלך האימונים וכמובן במהלך המשחקים.

עוד לפני האימון, הגיע הבוקר הקשר הפורטוגלי, אפונסו טיירה, על מנת לאסוף את דבריו ולהיפרד מהשחקנים ומהמועדון. טיירה, אשר לא היה בתוכניות של הצוות המקצועי, אך היה שותף לאימונים במהלך טרום העונה, קיבל מחיאות כפיים ופרידה אישית מכל שחקן בקבוצה, ואמר שלום לשאר אנשי המערכת בה היה בעונה וחצי האחרונות. טיירה חתם בקבוצת הרמנשטאדט הרומנית וימשיך שם את דרכו.

ביום חמישי הקרוב תערוך הקבוצה משחק אימון נגד מ.ס אשדוד (18:00, אצטדיון הי"א באשדוד). זוהי הפעם השלישית שהקבוצות נפגשות השנה (משחק אימון ומשחק בגביע הטוטו).