אבוקסיס לקראת הפועל חיפה: "משחקים יותר טוב וחייבים המשכיות"

3 ינואר 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן בית"ר ירושלים התייחס למשחק שיתקיים בסמי עופר והבהיר: "זה מבחן משמעותי לקראת ההמשך. כולם בעומס מטורף"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ממשיכה ברצף המשחקים והפעם הצהובים שחורים שלנו מצפינים לסמי עופר, כדי לפגוש את הפועל חיפה למשחק חשוב מאוד, שיכול להזניק את הקבוצה כלפי החלק העליון. למשחק שיתקיים מחר (חמישי, 20:30, שידור ישיר בערוץ 55), נותרו עוד כרטיסים עבור אוהדי בית"ר, וניתן לרכוש אותם כאן.

המאמן, יוסי אבוקסיס, התייחס לפתיחת הסיבוב השני ולמטרות שיש לו מהקבוצה: "פותחים סיבוב חדש, ואנחנו רוצים להשיג יותר נקודות ממה שרואים בטבלה, השגנו 18 נקודות, ואמנם מבחינת הנקודות אנחנו בשישיה הראשונה, אבל בגלל המינוס ארבע אנחנו בפיגור, ואנחנו נצטרך להשיג יותר נקודות כדי להיות בפלייאוף העליון. זה מאוד קשה אבל אפשרי. אנחנו בהתקדמות, הקבוצה נראית יותר טוב. אנחנו משחקים יותר טוב, וצריכים לעשות המשכיות".

 
ביקשת מהשחקנים שינוי עמוק בעבר, אתה מרגיש את זה?
"אין ספק. חזרנו מהפגרה, ולקח לנו שבועיים שלושה להיכנס לעניינים, גם מבחינת היכולת וגם מבחינת התוצאות. השתפרנו באיכות של המשחק, בכושר המשחק, גם מבחינת רמת המשחק, חזרנו אחרי חודשיים ללא כדורגל, לקח לנו קצת זמן, ואנחנו מרגישים שאנחנו נראים יותר טוב. אנחנו כמו כולם בעומס המשחקים המטורף הזה, ואני לא היה דבר כזה. אבל זה מה שהוחלט, ועם זה נמשיך. כל הקבוצות סובלות מפציעות, צריך להתמודד עם זה, אבל הוכחנו שאנחנו יכולים להגיע בכושר".

אבוקסיס גם התייחס ליריבה, הפועל חיפה, ונזכר גם בסיבוב הראשון: "זה אחד המשחקים שפספסנו במשחק הראשון, הובלנו ואז הפסדנו. מאז עבר הרבה, אנחנו לא אותה קבוצה, התחזקנו מאז. הפועל חיפה זאת קבוצה טובה, שנמצאת באזור המקום השלישי, וזה משחק מאוד משמעותי עבורינו להמשך".

רוצים להתחדש באחד ממוצרי החורף שלנו? מחפשים מתנה מושלמת ליומהולדת? היכנסו לחנות שלנו ותתפנקו במוצרים שלנו.