גרצ'קין: "מעכשיו כל משחק זאת מלחמה על הבית"

30 ינואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המגן התראיין בסיום ההפסד להפועל חיפה והוסיף :"יש תחושות קשות מאוד". המאמן גל כהן: "כל הנסיבות שהיו לא נותנות את האפשרות לבוא ולהתבזות"
כותב: מערכת האתר

בסיום משחק ההפסד אתמול להפועל חיפה, הגיע מאמנה הזמני של בית"ר ירושלים, גל כהן, לריאיון עם האתר הרשמי ואמר: "זה היה משחק מביש, כל הסיבות והנסיבות והאליבי סביב בית"ר ירושלים לא מספיקים ונותנים את האפשרות לבוא ולהתבזות. יש פיל בחדר בבית״ר ירושלים ועד שלא נצליח לנתק את הרעשי רקע, זה יהיה שם.

"ביום רביעי נקבל בהירות לטוב ולרע, ייסגר החלון העברות ואז תהיה כאן ודאות, לטוב ולרע, שהמועדון והשחקנים יידעו לאן אנחנו הולכים. אני מקווה שיהיה פה טוב, זה מועדון שהוא חשוב לכדורגל הישראלי ולאוהדים כמובן".

 
מגן הקבוצה, מקס גרצ'קין הוסיף: "יש תחושות קשות מאוד, אני מאוכזב, ואין לי מילים לתאר את האכזבה שלי, אנחנו צריכים לקום על הרגליים, ויש לנו מאוד חשוב שבוע הבא, ואם ניכנע לזה נקבע את גורלנו כבר עכשיו, נבוא וניתן 100 אחוז לתת את הכל. אנחנו במלחמה על הבית שלנו, מי שלא הבין את זה, חייב להבין את זה. כל נקודה מעכשיו והלאה זה לשמור על הבית שלנו ואני מקווה שמעכשיו כבר נצליח לשמור על זה".

"משחק הבית הבא של הקבוצה יהיה ביום ראשון הקרוב נגד נוף הגליל, הצמודה אלינו בטבלה בטדי לקרב תחתית חשוב ומרתק".