יוסי מזרחי לקראת בני יהודה: "נעשה הכל לא להיקלע לקרבות תחתית"

18 אפריל 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה הדגיש במסיבת העיתונאים את החשיבות הגדולה של המשחק מול הכתומים והוסיף: "חייבים להיות נחושים ואגרסיביים". עלי התאמן כרגיל, ההרשמה לבדיקות קורונה מהירות בטדי נמשכת. כל הפרטים
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ממשיכה בהכנות שלה לקראת בני יהודה, כשהבוקר קיימה הקבוצה אסיפת וידאו, בה העביר המאמן יוסי מזרחי מסר תקיף לשחקנים. המאמן בעיקר דיבר על החשש האמיתי מהסתבכות, תיאר את רגשות האוהדים ודרש מהם לעלות מחר ולהבטיח את שלוש הנקודות ובעצם את ההישארות בליגה.

המאמן עבר על המשחק מול מכבי נתניה, הראה לשחקנים את הטעויות ובמשך דקות ארוכות הקרין חלקים מהמשחק כדי להראות את הדרך שבה הוא רוצה מחר לשחק. הקבוצה, פרט לתמיר עדי וניקו אולסק, תעלה עם סגל מלא למשחק.

לאחר מכן יצאו השחקנים לאימון המסכם על הדשא. תחת החום הכבד, תרגל מזרחי את השחקנים שאמורים לפתוח מחר עם הנעת כדור, בעיטות לשער ויצירת הזדמנויות. יחד עם זאת, מזרחי הבהיר כי ייתכנו שינויים בהרכב שתירגל ודרש מהשחקנים לרוץ ולעבוד קשה מחר. לקבוצה מצפה עוד משחק השבוע, פרט לבני יהודה, מול הפועל תל אביב במוצאי שבת הקרוב באצטדיון בלומפילד.

 
"משחק משמעותי מאוד, משחק שכל הליגה מחכה לתוצאה שלו. אני מקווה מאוד שהשחקנים יבינו את המסר. מהמשחק הזה יהיה קשה מאוד לחזור. אני בטוח שבני יהודה, שהיא קבוצה מצוינת שהמיקום לא משקף את איכות השחקנים והמאמן שלהם, הם יודעים מה הם צריכים לעשות, הם יבואו לנצח ואנחנו חייבים להיות נחושים ואגרסיביים וראשונים לכל כדור. אם נעשה את זה, יהיה בסדר.

"דיברתי עם השחקנים על הכל, על הקהל, מחויבות למועדון, מחויבות לקריירה שלהם, שזה לא פחות חשוב, אבל קודם כל מחויבות למועדון. זה מועדון יותר מדי גדול כדי להסתבך בקרבות תחתית אמיתיים, ואנחנו נעשה את הכל כדי לא להיקלע לסיטואציה הזאת".

אנחנו קוראים לקהל שלנו להגיע ולדחוף את הקבוצה כמה שיותר מחר, ומזכירים שילדים יכולים להיכנס סוף סוף גם הם למתחם האצטדיון, עם ביצוע של בדיקת קורונה מהירה בעלות 70 ש"ח וכניסה למשחק בחינם. במידה ובחרתם לא להתחסן, תוכלו גם כן לעבור בדיקת קורונה בעלות של 70 ש"ח. ההרשמה עד היום בשעה 20:00. לכל הפרטים לחצו כאן.