הילדים חוזרים לטדי: משלמים על הבדיקה ונכנסים חינם למשחק

13 אפריל 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית״ר מגיעה לאחד ממשחקי הבית האחרונים של העונה, מערך בדיקות קורונה מהירות יוקם בכניסה לטובת הדור הצעיר (שישלם על הבדיקה וייכנס בחינם) ואוהדים מעל גיל 18 שלא התחסנו. הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

אחרי שני משחקי פלייאוף, תחזור ביום שני הקרוב בית״ר "גשם" ירושלים לאצטדיון טדי למשחק מול בני יהודה (20:15) במסגרת המחזור ה-29 של הליגה. אבל יחד עם ההתרגשות מהמשחק, נוספה התרגשות נוספת, כאשר בעקבות הסרת המגבלות, תתאפשר כניסת ילדים ליציעים, כמו שאנחנו אוהבים.

מחיר כרטיס למשחק יעמוד על 70 ש״ח אחיד למבוגר (לפני עמלת משרד הכרטיסים) ליציע המזרחי וליציע המערבי (שערים 6 ו-8 בלבד), כאשר קהל הקבוצה האורחת יישב ביציע הדרומי. בנוסף למשחק יימכרו גם כרטיסים לנשים, חיילים וילדים מחלימים (גיל 16 ומטה) במחיר מוזל של 35 ש״ח (לפני עמלת משרד הכרטיסים).

לרכישת כרטיסים למשחק לחצו כאן

במידה ואתם רוצים להגיע למשחק והינכם מתחת לגיל 18 וללא תו ירוק יש לפעול לפי ההוראות הבאות:

ילדים עד גיל 18 ישלמו עלות בדיקה בלבד (70 ש״ח) ויזכו להיכנס למשחק ללא תשלום נוסף. מבוגרים הנדרשים לבדיקה ישלמו את עלות הבדיקה (70 ש״ח) וירכשו כרטיס כניסה באתר "לאן".

בדיקת הקורונה המהירה תתקיים בהרשמה מראש על ידי הקישור המצורף, ע"י צוות איכילוב-וול בצמוד לקופות ביציע המערבי (ההרשמה לבדיקות נסגרה!).

חשוב לדעת

*יש להתייצב לבדיקה החל 16:15 לכל המאוחר עד 19:45 על מנת למנוע עיכוב בכניסה למשחק. הכניסה תתאפשר רק לאחר קבלת אישור על תוצאה שלילית.

*קטינים מתחת לגיל 18 ייבדקו בכפוף למתווה משרד הבריאות: נער/ה מעל גיל 14-18, יציג אישור מאת אחד מהורי הקטין או אפוטרופוס הקטין על הסמכתו לביצוע הבדיקה.

*קטין מתחת לגיל 14 חייב בליווי הורים בצירוף ת"ז הכוללת נספח, או מלווה בוגר ובלבד שיש בידיו אישור מאת אחד מהורי הקטין או אפוטרופוס הקטין על הסמכתו לביצוע הבדיקה מודפס וחתום עם הנוסח הבא:

"הריני לאשר לבני/בתי (שם מלא, מספר ת"ז) לבצע בדיקת אנטיגן כתנאי לכניסה למשחק הכדורגל בתאריך ה-19/04/2021" ויצרף את חתימתו.

לאישור זה חובה לצרף צילום תעודת זהות וספח ההורה והקטין (אפשר לצלם גם בטלפון).