שי ברדה: "השחקנים עבדו בצורה מדהימה"; ניצן: "צריך לייצר המשכיות"

7 ינואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה סיפר בסיום המשחק: "לא מצליח להבין את הפסקת הכדורגל בזמן הסגר. זה יגרום לפציעות"
כותב: מערכת האתר

מיד לאחר הניצחון המשמח אמש (רביעי) 0:4 על הפועל חדרה, הגיעו מאמן הקבוצה שי ברדה והשוער איתמר ניצן לעמדת הראיונות וסיפרו מעט על התחושות בחדר ההלבשה, החשיבות שבייצור המשכיות במשחקים הבאים והכעס על ההשבתה הקרבה של הליגה.

ברדה התראיין ראשון: "קצת חיוך, היום הגולים נכנסו, זה מאוד מאוד חשוב. אני מאושר בשביל עצמנו ובשביל השחקנים. זה היה חשוב להם שהביטחון יעלה, עם ניצחון ועוד בתוצאה מרשימה. חשוב שניתן חיוך לאנשים, יותר מדי אכזבנו".

על החיוביות שמשדרים בחדר ההלבשה אמר: "אתה הופך מילה אחת מתקופה לחוצה למאתגרת, לא מכניס את עצמך ללחץ, לא שומע כלום. השחקנים תמיד איתך. אתה תמיד משתדל שיהיו בשבילך. אי אפשר לשחק בלי קבוצה בריאה. הם עבדו בצורה מדהימה. היא לא קלה לשחקנים, ושמח מאוד בשביל השחקנים".

https://vimeo.com/497894827

 
על הסגל המלא שעמד לרשותם: "לא משתמשים בתירוצים אבל זאת פעם ראשונה שהקבוצה שיחקה בסגל שלה. הקבוצה עוד צריכה להתחזק. מחזור 14 פעם ראשונה זה בסדר. כל העניין של להתעסק בפציעות זה תירוצים ואתה נותן הנחות לעצמך".

"לא מצליח להבין את הפסקת הכדורגל בזמן הסגר, אני לא רופא ואני לא יודע אם האנשים מבינים את המשמעות שיוצאים לפגרה של שבועיים שוב, ואחר כך מוסיפים שלושה משחקים בשבוע. זאת אינטנסיביות מטורפת שתגרום לפציעות בכל הקבוצות. אני מבין את מצב התחלואה המדאיג, אבל בכל העולם משחקים כדורגל"

איתמר, ספר לנו על התחושות אחרי הניצחון והמשחק עצמו
"קודם כל זה לקח הרבה זמן. אני שמח על הכדורגל שהצגנו היום, הן בהתקפה והן בהגנה. לקח הרבה זמן עד שזה הגיע אבל אנחנו שמחים שהגיע ומבחינתי הדבר הכי חשוב זה להמשיך את היכולת הזאת".

יש לנו עצירה של שבועיים. איך זה מרגיש בכללי וספציפית לך בתור כדורגלן: "אני חושב שזה מגוחך. אנחנו גם ככה בלי קהל ונמצאים בקפסולות בתוך הקבוצה. אין סיבה באמת לעצור את הליגה. זה קורה בליגות אחרות שיש קצת התפרצויות אבל שום דבר לא נעצר והליגה ממשיכה. לא חושב שצריך לעצור משחק כזה או אחר בגלל המצב במדינה".

אחזיר אותך רגע למשחק כי נדמה שהכל עבד היום – מההכנה המוקדמת עד לביצוע במגרש
"כן אין ספק. אני חושב שהכל עבד היום גם מבחינה התקפית וגם מבחינה הגנתית והתוצאה נראית כמו שהיא נראית. שיחקנו כקבוצה עד הסוף. מהדקה הראשונה עד הדקה האחרונה ועוד פעם כמו שאמרתי מקודם – העקביות זה מה שיכריע את העונה שלנו.

אם אנחנו ניתן משחק אחד כזה ואחר כך במשחק הבא עוד פעם נראה חוסר יציבות אז זה לא שווה. אנחנו נמצא את עצמנו באמצע הטבלה וזה לא מה שאנחנו רוצים. חשוב לנו לקחת את הביטחון מהמשחק הזה ולהמשיך קדימה".