מזרחי לקראת הפועל חיפה: "שתי הקבוצות צריכות לתת תצוגת כדורגל טובה"

2 מאי 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן ערך את האימון המסכם לפני המשחק מול הקבוצה מהכרמל, שנדחה לשני, הוסיף: "הלחץ מהפלייאוף התחתון ירד". לפניכם הסגל למשחק
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ערכה הבוקר (ראשון) את האימון המסכם שלה לקראת המשחק מול הפועל חיפה, שיתקיים מחר באצטדיון סמי עופר בחיפה. המשחק, שנדחה עקב יום האבל בעקבות אסון מירון, ישוחק כאשר שתי הקבוצות משוחררות מאימת הירידה, ובעצם יכולות לשחק כדורגל משוחרר.

באימון עצמו ראינו את מזרחי מתרגל, לאחר חימום קשוח, את השחקנים על מהירות של שלוש קבוצות שמנסות לחטוף אחת לשנייה את הכדור ולהעביר פסים. המאמן לא נתן להם להוריד את הרגל מהגז, ודרש מהשחקנים להראות כדורגל טוב בשלושת המשחקים שנותרו, נגד הפועל חיפה (שני), סכנין (שבת) וחדרה (שבת, משחק אחרון לעונה).

סגל השחקנים למשחק כולל את נתנאל דלויה, קים זיבת (שוער קבוצת הנוער), שי קונסטנטין, סנטיאגו אוקמפוס, אור זהבי, טל בן חיים, אוראל דגני, אורן ביטון, אורי מגבו, עלי מוחמד, עידן ורד, מרקו יאנקוביץ', מאתיוסיניו, רועי פדידה, עוזיאל פרדו, דוד דגו, ירדן שועה ואלירן עטר.

 
יוסי מזרחי אמר לקראת המשחק: "אנחנו במצוקה גדולה בעניין הסגל כיוון שאחרי שנשארנו בליגה, שחקנים שמשכו פציעות יטפלו בעצמם ולא יהיו זמינים, אביאל זרגרי נמצא בטירונות, ועוד, אבל כשאתה משחק בפלייאוף תחתון, ויש על מה לשחק, העומס הנפשי גדול מאוד. עכשיו הוא ירד, ויש שחקנים מספיק טובים לשתי הקבוצות כדי שתהיה תצוגת כדורגל טובה".

אנו מזכירים כי עדיין ניתן לרכוש כרטיסים למשחק ולהירשם לבדיקות הקורונה המהירות באצטדיון. לחצו כאן לכל הפרטים