בדרך לסמי: מכירת הכרטיסים למשחק מול הפועל חיפה נפתחה

28 אפריל 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
החבורה של יוסי מזרחי תצא למשחק החוץ האחרון שלה העונה ותפגוש את האדומים מהכרמל. כל הפרטים מחכים לכם בפנים
כותב: מערכת האתר

נודדים לצפון. לאחר שסיימה ביום שבת האחרון בתיקו מאופס מול הפועל ת״א בבלומפילד, ביום ראשון הקרוב תתארח בית״ר שלנו באצטדיון סמי עופר למשחק החוץ האחרון שלה לעונת 2020/21 (שריקת הפתיחה ב-20:15). הצהובים שחורים שלנו רוצים להשיג ניצחון נוסף בפלייאוף ושני על הפועל חיפה העונה (בנוסף לניצחון במחזור הפתיחה).

מחיר כרטיס למשחק יעמוד על 50 ש״ח אחיד (לפני עמלת משרד הכרטיסים) כאשר אוהדי בית״ר יישבו ביציע הדרומי (שער K). לאחר 24 השעות הראשונות, בהם המכירה היתה פתוחה לבית״ריסטים, בעלי מנוי מהעונה שעברה ואוהדים שהבטיחו מנוי לעונה זאת, כעת נפתחה המכירה לכלל האוהדים.

איך רוכשים? נכנסים לאתר "לאן", מתחברים למשתמש שלכם, בוחרים יציע ומושב. לרכישה לחצו כאן

במידה ואתם רוצים להגיע למשחק והינכם מתחת לגיל 16 וללא תו ירוק יש לפעול לפי ההוראות הבאות:

ילדים עד גיל 16 ישלמו עלות בדיקה בלבד (55 ש״ח) ויזכו להיכנס למשחק ללא תשלום נוסף. מבוגרים הנדרשים לבדיקה ישלמו את עלות הבדיקה (55 ש״ח) וירכשו כרטיס כניסה מראש באתר "לאן".

בדיקת הקורונה המהירה תתקיים בהרשמה מראש על ידי הקישור המצורף. התשלום על הבדיקה מתבצע באצטדיון עצמו, במזומן או דרך אפליקציית "ביט" בלבד.

להרשמה לבדיקת קורונה מהירות לחצו כאן. 

חשוב לדעת

*מומלץ להקדים את ההגעה לאצטדיון ולבדיקות על מנת למנוע עיכוב בכניסה למשחק. הכניסה תתאפשר רק לאחר קבלת אישור על תוצאה שלילית.

*אנו מזכירים שעל פי הנחיות משרד הבריאות, הכניסה לאצטדיון תתאפשר בהצגת תו ירוק/תעודת מחלים/תעודת מתחסן בצירוף תעודה מזהה עם תמונה בלבד.

*אוהד אשר ירכוש כרטיס ואינו עומד בקריטריונים האלה לא יוכל להיכנס לאצטדיון.