מנהריה לבירה: נתן בוזגלו חתם בבית"ר ירושלים

נתן בוזגלו
13 מאי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שחקן נבחרת הנוער של ישראל ומכבי תל אביב, עובר אלינו במסגרת שיתוף פעולה חדש ובלעדי עם מכבי נהריה. חוגג: "ניתן לו את הבמה כדי להתפתח, בטוח שיתרום גם לבוגרים בעתיד"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים שמחה להודיע היום על החתמתו של שחקן קבוצת הנוער של מכבי נהריה, נתן בוזגלו (15), במועדון, ובכך להמשיך את החשיבה לטווח ארוך של חיזוק הקבוצה והכנת קרקע לקבוצה הבוגרת. נתן המתפקד כשחקן כנף ושיחק בעונה החולפת בהשאלה במכבי תל אביב ואף בנבחרת ישראל, חתם לשלוש שנים בבית"ר ירושלים. החתמתו של בוזגלו היא אבן הדרך בשיתוף פעולה בלעדי שנחתם היום בינינו לבין מועדון הכדורגל מכבי נהריה.

במסגרת ההסכם, תהיה לבית"ר אפשרות לקבל זכות ראשונים על שחקנים מקבוצת הנוער של המועדון, עזרה הדדית והמשך הפיתוח של המועדון מהצפון. הראשון לעשות את המעבר הוא נתן בוזגלו, שישחק בעונה הבאה במסגרת קבוצת הנוער שלנו. בוזגלו, שחקן נבחרת ישראל, הוא הראשון מבין מספר שחקנים שיעשו את הדרך אלינו.

בעלי המועדון, משה חוגג אמר: "אנחנו בונים בצורה היקפית ורחבה את המערך שלנו על מנת לאתר כשרונות צעירים מאזורים שונים בארץ. הצירוף של נתן בוזגלו אלינו, בגיל 15, הוא בדיוק בשביל לתת לו את הבמה להפוך בעתיד לשחקן שיתרום לקבוצת הבוגרים שלנו. שיתוף הפעולה המבורך הזה הוא חלק מהפריסה הארצית של המועדון, שכולל גם שלוחות שלנו בדימונה, עוטף עזה והיד עוד נטויה. נמשיך לקדם את בית"ר דרך הצעירים ולבנות את מחלקת הנוער, על מנת להפוך אותה למובחרת ביותר".

בעלי מועדון כדורגל מכבי נהריה, אבי סבג, אמר לאחר החתימה: "נתן סומן כהבטחה במועדון עוד מגיל צעיר ותמיד שיחק בקבוצת הגיל שלו ובקבוצה הבוגרת יותר. בגיל 13.5 שיחק בהשאלה במכבי נתניה, חזר בתום העונה לנהריה והושאל למכבי תל אביב בעונה האחרונה. אני שמח כעת שהוא מגיע לקבוצה שאני אוהד"

"כאוהד בית"ר ירושלים שרוף שגדל בסביבה של בית"רית, זאת הגשמת חלום להעביר שחקנים ממכבי נהריה למועדון בית"ר ירושלים שאני אוהד ואוהב, ומי כמוני ישמח שהשחקנים שלי יוכלו לעזור למחלקות הנוער ולהיות שחקנים בוגרים בבית"ר ירושלים".

"אני שמח שבשנים האחרונות יש תשומת לב לכדורגלנים לא רק ממרכז הארץ, כיוון שבצפון גדלים שחקנים שבוודאות יגיעו ויככבו בליגת העל בשנים הקרובות. אנחנו כאן כדי לתת את הבמה לכדורגלנים צעירים וללמד אותם ערכים וכדורגל. אני רוצה להודות לבעלי בית"ר, משה חוגג, ולהנהלת הקבוצה, בראשות היו"ר, אלי אוחנה, המנכ"ל מוני ברוש ומנהל מחלקת הנוער, תומר כרמל, שהיו מעורבים באופן אישי ביצירת שיתוף הפעולה, שאני בטוח ששני הצדדים ירוויחו ממנו".

אבי סבג, בעלי מכבי נהריה ותומר כרמל, מנהל מחלקת הנוער

נתן עצמו הוסיף: "אני שמח ונרגש להצטרף למועדון כמו בית"ר ירושלים, ולמחלקת הנוער המפוארת שלו. כולי ציפייה שנוכל לחזור ולשחק כדורגל בקרוב מאוד. אני עושה מעבר לכאן על מנת להמשיך את ההתקדמות של הקריירה שלי, ורואה במקום הזה כמי שיכול לתת לי את הקפיצה הגדולה ביותר להיות שחקן מקצועני בעתיד".

"אני רוצה להודות קודם כל להורים שלי, שליוו אותי ומלווים אותי לאורך כל הדרך, גם בקבלת ההחלטה הזאת. אני מאוד מודה לאבי סבג, שדואג לי בשנים האחרונות, למשה חוגג, מוני ברוש ותומר כרמל על העזרה בהגשמת החלום הזה. אני בטוח שאני השחקן הראשון ולא האחרון שיגיע ממכבי נהריה לבית"ר ירושלים בדרך לעתיד בכדורגל הישראלי".