לוי: "יש לנו סגל רחב וטוב כדי לעמוד בעומס". קריאף: "מרגש וכיף לחזור"

אופיר קריאף באימון הקבוצה
6 דצמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התייחס למשחק באשדוד: "הקבוצה מתקדמת בצורה טובה, חשוב להמשיך ברצף הניצחונות". הקשר שחזר מפציעה ממושכת תיאר את חדר ההלבשה: "מהטובים שהייתי בהם"
כותב: מערכת האתר

עם 6 ניצחונות ב-7 המשחקים האחרונים וחזרה מוצלחת מפגרת השזרוע, בית"ר "מילניום" ירושלים מסתכלת קדימה ומעוניינת להמשיך בהצלחה את חודש הדצמבר המטורף שלפניה (נותרו עוד 5 משחקים החודש). האתגר הבא יגיע אלינו כבר ביום ראשון הקרוב, במשחק חוץ חורפי מול מ.ס. אשדוד (08.12, 20:15).

מחר בערב תערוך הקבוצה את האימון המסכם לקראת המשחק, במתחם האימונים בבית וגן. עוד לפני המשחק, התייחסו מאמן הקבוצה רוני לוי וקשר הקבוצה, אופיר קריאף, שחזר השבוע מפציעה ארוכה, לחודש דצמבר הגדוש שלפנינו, לאווירה בחדר ההלבשה ואף סיכמו את הסיבוב הראשון של ליגת ״הבורסה לניירות ערך״ שיינעל במחזור הקרוב.

רוני, חזרנו מהפגרה עם שני ניצחונות, יום ראשון אשדוד. איך אתה מסכם את מה שעברנו בשבוע האחרון?

"ראשית אני שמח שחזרנו טוב מהפגרה, עברנו שני משחקים חשובים וקשים וניצחנו אותם. הקבוצה מתקדמת בצורה טובה מאוד, חשוב להמשיך ברצף של הניצחונות. אנחנו יוצאים למשחק חוץ קשה מאוד נגד אשדוד ואני מקווה שנמשיך את השבוע המוצלח שלנו".

שני המשחקים שהיו הם חלק משבעה שיש לנו בחודש דצמבר, תקופה מאוד עמוסה. ראינו אתמול רוטציה, הסגל מבחינתך עמיד וכשיר לקראת החודש הזה?
"אני חושב שכן. אני חושב שבסך הכל עשינו הכנה טובה ועבודה טובה. יש מספר שחקנים שהיו פצועים וחזרו לרשותנו וגם שחקנים צעירים ששילבנו אותם בסגל, וגם זמינים לשחק. יש לנו סגל די רחב ומספיק טוב כדי לעמוד בלחץ ובעומס הזה".

משחק ההתקפה משתחרר ונראה הרבה יותר טוב ובכלל מתקדם ממחזור למחזור. איך אתה רואה את העניין?
"יש לנו בהתקפה שחקנים מאוד מוכשרים וחלקם גם מאוד צעירים. כשקבוצה היא חדשה לפעמים אולי החלק הכי קשה להגיע לתיאום ולהבנה זה משחק ההתקפה. להכיר אחד את השני, להבין אחד את השני, למסור על עיוור כמו שאומרים. התיאום הוא מאוד מאוד חשוב ואני חושב שככל שיעבור הזמן השחקנים שלנו המוכשרים, יביאו לידי ביטוי את היכולות שלהם יותר ואפילו נכבוש יותר שערים".

אופיר, חזרת אחרי פציעה, כמעט חודשיים וחצי בחוץ, ספר לנו קצת איך אתה מרגיש?
"חזרתי נגד הפועל ת״א אחרי חודשיים וחצי, אפילו שלושה שלא שיחקתי בגלל הפציעה שהייתה לי, כמובן שזה מרגש וזה כיף שוב פעם לחזור ולעשות את הדבר שאני הכי אוהב. לא היה קל להיות בחוץ אבל עכשיו חוזרים לאט לאט בחוכמה מנסים לחזור לקצב".

איך אתה מסכם את הסיבוב הזה של הקבוצה? איך אתה רואה את המשחק מול אשדוד?  
"בפן האישי היו חסרים לי הרבה משחקים, בפן הקבוצתי אני חושב שהמצב חמוץ מתוק. היינו יכולים לעשות הרבה הרבה יותר ממה שעשינו. חילקנו בתחילת העונה כמה מתנות אבל ידענו לצאת מהלחץ הזה. יש לנו עוד המון המון לאן להשתפר, להתקדם וללמוד מהצוות המקצועי ואנחנו מקווים בעזרת השם שגם הקהל ימשיך לתמוך בנו כי בסיבוב הקרוב הולכים להיות לנו הרבה משחקים ביתיים. אנחנו זקוקים לקהל הזה כי זה הכוח המשמעותי ביותר שלנו ואנחנו מקווים שנעשה סיבוב הרבה יותר טוב מהסיבוב הראשון".

איך אתה מרגיש את האווירה בקבוצה אחרי הסיבוב הזה ואת האיזון שנהיה – ההגנה פחות סופגת, ההתקפה מתייצבת
"קודם כל המרקם החברתי שנוצר בחדר ההלבשה ומה שבנו פה מסביב זה משהו שלא היה פה בשנים האחרונות. אני פה כבר כמעט 20 שנה במועדון, בקבוצה הבוגרת 12 שנים, זה משהו שלא נתקלתי בו, בחדר הלבשה כזה – מהטובים שהייתי. יש מרקם חברתי שכולם רוצים להצליח ביחד, לא משנה מי משחק. מהספסל, מהיציע, בתוך המגרש כולם דוחפים אחד את השני.

משחק ההגנה התייצב כי כולם עובדים למען האחר. אם זה החלוצים, ששלומי עושה עבודה מטורפת או וארן שנכנס או כל שחקן התקפה כזה או אחר וכולם עובדים למען המטרה. אנחנו פחות סופגים וזה משהו שניכר עלינו וזה נותן יותר ביטחון כי את האיכויות בהתקפה יש לנו יש לנו שחקנים מהטובים בליגה. אנחנו מקווים להמשיך להתייצב להמשיך לעבוד קשה יש לנו עוד המון המון לאן להשתפר ולאן להתקדם".

מסר לקהל לקראת חודש דצמבר המטורף עם השבעה משחקים האלו? 
"שימשיכו לבוא, ימשיכו לתמוך. אנחנו צריכים אותם ואנחנו מקווים שנעשה תוצאות טובות בחודש הזה".