ורד: "אין תירוצים. אין מה לומר מחוץ מסליחה"

עידן ורד במהלך המשחק מול הפועל ת״א
3 יוני 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
קפטן הקבוצה הוסיף: "המשחק הבא יהיה בשביל הכבוד. כל שחקן צריך להראות שהוא ראוי להיות חלק ממועדון כזה". רוני לוי: "חזרנו הכי רע שאפשר. לא יהיה פשוט לשמור על המקום השלישי"
כותב: מערכת האתר
בית"ר "מילניום" ירושלים הפסידה אמש (שלישי) 3:0 להפועל ת״א באצטדיון בלומפילד הריק מקהל. הקבוצה נמצאת כעת במקום השלישי בטבלה עם 50 נקודות. ביום שני הבא תגיע לטדי מכבי ת״א למשחק השלישי של הפלייאוף העליון. קפטן הקבוצה, עידן ורד התראיין לכלי התקשורת וסיפר על תחושותיו לאחר ההפסד."אין תירוצים, זה היה משחק לא טוב של כולם, מהקפטן עד אחרון השחקנים. היינו על הפנים היום, אחד-אחד. אין מחילה על זה, ואין מה לומר מחוץ מסליחה. כל השבוע עבדנו, וברגע האמת עשינו הכול הפוך. זה לא קל, זה כואב מאוד. להיות בבית"ר ירושלים זה לא רק להיות מוכשר וטכני, זה קודם כל להביא לב, נשמה וגישה חיובית, וכל זה לא קרה היום. קיבלנו בראש בצדק. המשחק הבא יהיה בשביל הכבוד שלנו. כל שחקן צריך להראות שהוא ראוי להיות חלק ממועדון כזה גדול, מה שלא היה היום".

גם המאמן רוני לוי התראיין בסיום ואמר: "המחצית הראשונה היתה הכי גרועה שלנו השנה. לא נכנסנו למשחק בשום היבט – לא במוטיבציה, לא בטקטיקה, בשום פרמטר. אפילו חילקנו להם מתנות שיכבשו שערים. לאחר מכן היו לנו יותר אנרגיות והגענו למצבים, אבל החמצנו וספגנו. המשחק התבלגן וזה נראה רע מאוד. עובדתית, הפגרה פגעה בנו. חזרנו הכי רע שאפשר. ידענו שהפלייאוף העליון מאוד קשה ושלא יהיה פשוט לשמור על המקום השלישי. נימדד אחרי יום כזה שהיינו על הפנים. נראה איך אנחנו מתמודדים".

על ההחלטה להשאיר את עידן ורד על הספסל ענה: "מבחינה פיזית, עידן חזר מפציעה ארוכה וחשבנו שזה מסוכן וקשה עבורו לשחק פעמיים אחרי שלושה ימים. לא חשבנו שנהיה בפיגור של שלושה שערים ובמשחק כזה רע. אני לא אדבר על מי ששיחק ולא שיחק, לבית"ר הייתה הופעה רעה מאוד. יש זמן כדי לחשוב על הסגל הרחב והעונה הבאה".