גרצ'קין: "בכל משחק הקהל נותן לנו הרגשה ביתית"

רוני לוי ומקס גרצקין במסיבת עיתונאים
3 דצמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המגן התייחס למשחק ואמר: "תמיד יש איפה להשתפר, אך כולנו בדרך הנכונה". המאמן רוני לוי: "התחלנו טוב עם ניצחון על הפועל תל אביב, אך נקווה להמשיך את המומנטום"
כותב: מערכת האתר

לאחר הניצחון החשוב והיוקרתי על הפועל ת"א, בית"ר "מילניום" ירושלים תפגוש מחר (רביעי) את הפועל חדרה באצטדיון טדי (20:00) במסגרת המחזור ה-12 של ליגת "הבורסה לניירות ערך". לפני זמן קצר, נערכה מסיבת העיתונאים בהשתתפות המאמן רוני לוי, ומגן הקבוצה, מקס גרצ'קין.

בפתיחת מסיבת העיתונאים אמר רוני לוי לקראת המפגש: "זה שבוע אינטנסיבי לכל הקבוצות, כולם משחקים שלושה משחקים השבוע. התחלנו טוב עם ניצחון על הפועל תל אביב, אך נקווה להמשיך את המומנטום. אנחנו יודעים שמצפה לנו יריבה טובה, קבוצה שיודעת לעשות הגנה ולצאת למתפרצות. הם הביכו את בית"ר בעונה שעברה וניצחו בטדי".

לגבי הניצחון על הפועל ת"א: "הגענו להזדמנויות במשחק ולא הצלחנו להכריע אותו. היה לחץ אופטי שלהם, אבל מלבד ההצלה של טל בן חיים, הם לא הגיעו למצבים. אני לא זוכר שאיתמר ניצן נגע בכדור. זה חשוב לגלות אופי, הבהרתי מסרים ודברים לשחקנים. אני מרוצה מחלק מהדברים, אך יש הרבה מה לשפר. אנחנו מעדיפים להשתפר ולנתח מה לשפר אחרי ניצחונות".

על היכולת של פרדי פלומיין: "פרדי עשה הכנה נהדרת לליגה, הוא התחיל אותה בצורה טובה. שחקנים מוכשרים שעושים קפיצת מדרגה צריכים לשלב כשרון עם עבודה טקטית. הוא פחות בא לידי ביטוי כי לא הביא מספרים. הבהרנו לו את הדרישות וחשוב לזכור שהוא סובל מפציעה בברך. חשוב שהוא כבש, אנחנו רוצים לראות המשכיות".

מסיבת עיתונאים בטדי

מגן הקבוצה, מקס גרצ'קין אמר: "לפני שאנחנו מדברים על כדורגל, אני רוצה לדבר על נושא חשוב כי אנחנו משחקים מול חדרה, קבוצה בה שיחקתי בעונה שעברה ויהיה חסר שחקן שהוא חבר קרוב שלי. אני רוצה לאחל החלמה מהירה לחביב אוחיון מכל המועדון. אני מודה לחדרה על השנה שעשינו יחד, התחברתי לבית"ר ירושלים ואני מצפה מאוד למפגש".

על הקהל של בית"ר: "אני חייב לציין לטובה את הקהל שמביא אווירה אירופאית לכל דבר. בכל משחק אנחנו מרגישים בבית. המועדון הולך בכיוון טוב, נותן הזדמנויות לצעירים, פחות מסתכלים על גילאים, אלא על תרומה מקצועית ומי בא לתת את הנשמה". עוד הוסיף ואמר: "פתחנו את העונה בצורה לא פשוטה, אחרי זה צברנו את הנקודות. אני לא רוצה לצאת בהצהרות, מסתכל משחק אחרי משחק. תמיד יש איפה להשתפר, אך כולנו בדרך הנכונה".

לרכישת כרטיסים למשחק לחץ כאן