הכי מיוחדת בעולם: הכירו את בית״ר שלוה ירושלים

ילדי שלוה עם שחקני מחלקת הנוער
3 דצמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
יש להם חולצות צהובות שחורות, נעלי כדורגל ומאמן בית״רי אחד, אבל זאת לא סתם קבוצה, תכירו את בית״ר שלוה ירושלים - הפרויקט המרגש של בית״ר ירושלים ומרכז שלוה
כותב: מערכת האתר

שלישי בצהריים. הם מתייצבים לאימון, לובשים את המדים הצהובים שחורים ונעמדים בהקשבה למאמן שלהם. זה עוד שבוע בשגרת האימונים של קבוצת הכדורגל הכי מיוחדת שתכירו. וכן, היא לגמרי בית״רית – קבוצת בית״ר "שלוה" ירושלים.

5 דקות הליכה מבית וגן ואנחנו במרכז שלוה – המרכז הלאומי לטיפול באנשים עם מוגבלויות, שם התקיים השבוע אימון משותף של שחקני מחלקת הנוער מקבוצות ילדים א' ו-ב' ושלוה ירושלים.

זאת השנה השלישית ברציפות שאנחנו משתפים פעולה עם מרכז שלוה, ומפעילים את הפרויקט. למועדון יש שתי קבוצות פעילות שמתאמנות כל שבוע לאחר יום הלימודים. הילדים מגיעים נרגשים לכל אימון, וכל בעיטה או מסירה עם הכדור נחשבת אצלם למשהו עוצמתי. המועדון גם רואה בקבוצות האלה חלק בלתי נפרד מהתהליך אותו עובר המועדון, כשהשחקנים מתאמנים עם מדים של בית"ר, שגורמים להם (ולנו) לגאווה גדולה.

ילדי שלוה באימון כדורגל

היום הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלויות, שמצוין היום (3/12), עוזר לנו להדגיש את הסיפור האמיתי של "ואהבת לרעך כמוך". אנחנו שמחים ונרגשים להפוך את הפרויקט הזה לאחד מהדגלים של המועדון, מתוך תקווה שיתפתח גם בעתיד. במהלך האימונים, ניתן לראות גם את שחקני מחלקת הנוער אשר מגיעים לאימונים, עוזרים, מכוונים, ובעיקר גורמים לכולנו תחושה עילאית.

https://vimeo.com/377011500

בין המדים החדשים שחולקו לילדים, התרגילים והקונוסים, וכמובן גם המשחק המשותף, תפסנו לכמה מילים את מאמן הקבוצה, סימו פרץ: "פרויקט של מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים כתרומה לקהילה – אימון לילדים עם מוגבלויות. אני עובד כאן כבר שנה שלישית. פרויקט מדהים עם ילדים שאני מרגיש שהם נורמטיבים לחלוטין שיכולים להשתלב בחברה באופן רגיל. ילדים עם נתינה אין סופית, אהבה אין סופית. יש להם קצב התקדמות מדהים.

"בהזדמנות זאת אני רוצה להודות למועדון, שניתנה לי ההזדמנות לאמן ילדים כאלה, מפני שאני אף פעם לא אימנתי ילדים כאלה ובהחלט גיליתי עולם אחר, ילדים שיכולים להשתלב בחברה. המשפט שמנחה אותי הוא "ואהבת לרעך כמוך", זה מסמל המון אהבה ונתינה. אני ממשיך לתת באהבה והמון המון נתינה".

בהזדמנות זאת אנחנו רוצים להודות לחברת MSG ולגדעון מולייב, הבעלים, על התרומה הנדיבה של המדים לילדים.

ילדי שלוה באימון כדורגל