איינבינדר: "מגיעים לטרנר במטרה לנצח"

דן איינבינדר
15 דצמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקפטן התייחס למשחק ואמר: "המטרה היא לבוא מחר, להיראות טוב וגם לקחת שלוש נקודות". המאמן רוני לוי: "כל משחק מהמשחקים הקרובים הוא משמעותי להמשך הדרך"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים תפגוש מחר (שני) את הפועל באר שבע באצטדיון טרנר (20:15) במסגרת המחזור ה-14 של ליגת "הבורסה לניירות ערך". לפני זמן קצר, נערכה מסיבת העיתונאים בהשתתפות המאמן רוני לוי, וקשר הקבוצה, דן איינבינדר.

https://vimeo.com/379552900

בפתיחת מסיבת העיתונאים אמר רוני לוי לקראת המפגש: "משחק חשוב מאוד. קבוצה חזקה בבית שלה. ראינו אותה מול מכבי חיפה והם שיחקו מצוין. כל משחק מהמשחקים הקרובים הוא משמעותי להמשך הדרך. אנחנו כבר נמצאים בשלבים המתקדמים של הליגה ולכל משחק יש משקל. יש לנו את השאיפות ואנחנו רוצים לנצח ונעשה את המקסימום".

לגבי הסגל: "אנחנו נמצאים ערב המשחק נגד ב"ש ובזה אני מתרכז. זה הסגל שיש לנו ואנחנו מרוצים איתו, עושים את המקסימום. יש לנו שחקנים טובים מאוד וקבוצה טובה מאוד ואנחנו רוצים להצליח עם הקבוצה הזאת. כמובן באופן טבעי, בכל חלון ובכל תקופת מעבר, יש כותרות. זה לא משהו שאנחנו מחפשים כרגע, אנחנו מתרכזים במשחק. אם תהיה אפשרות להתחזק, נרצה להתחזק".

על המשחק מול אשדוד במחזור הקודם: "אנחנו לוקחים את המשחק האחרון מצד אחד כאכזבה כי רצינו ושאפנו לנצח. בסיטואציה שהיינו לקראת סוף המשחק בפיגור, אז אני חושב שהשחקנים גילו מנטליות ואופי, וחזרנו למשחק. וגם יכולנו לנצח את המשחק, חזרנו פעמיים. סיימנו שבוע די מוצלח עם שני ניצחונות ותיקו. יש הרבה מה לתקן כל הזמן, אני אומר את לשחקנים ומעדיף להגיד את זה פחות לתקשורת".

על המפגשים בשנים האחרונות מול ב"ש: "סטטיסטיקות זה יפה, אבל זה לא אומר שום דבר לגבי מחר. מחר זה משחק אחר וחדש, אני מקווה שהסטטיסטיקה תשתנה".

לגבי הפציעות של ורד וקונטה: "לגבי עידן ורד, אני מקווה שהוא יתחיל להצטרף לאימוני הקבוצה באופן חלקי. מסוג כזה של פציעות ארוכות צריך זמן וסבלנות ולפעמים שאתה הרבה זמן בחוץ יש רגישויות במקומות אחרים. אני מקווה שהוא יהיה בסדר ומאוד חשוב לנו שהוא יחזור כמה שיותר מהר. לגבי אנטואן קונטה, יש לו פציעה שמטרידה אותו, אין משהו חמור ואני מאמין שהוא יהיה בסגל לקראת מחר".

ההגעה לטרנר ולמאזן של ב"ש שם: "אי אפשר להקל ראש בב"ש ובטח שהם משחקים בבית. זאת קבוצה מאוד איכותית עם הרבה שחקנים מוכשרים. מאמן מצוין. מגרש ביתי מאוד. וזה משחק חוץ קשה מאוד. אבל אנחנו כקבוצה, יש לנו את הרצונות שלנו, אנחנו צריכים גם להוכיח את עצמנו בהתמודדויות קשות וחשובות ואני מאמין שנעשה את זה מחר".

על רצף המשחקים האחרונים: "צריך להמשיך את התקופה הטובה. אולי מילת המפתח בקבוצה שמצליחה זה המשכיות ואנחנו רוצים המשכיות".

מאמן הקבוצה רוני לוי

קפטן הקבוצה, דן איינבינדר אמר: "נחמד לחזור למקום שהיה לך בו טוב וקיבלת שם אהבה והערכה. אבל בסופו של דבר שיחקתי שם כבר בעונה שעברה ומבחינתי המשחק הופך להיות עוד סוג של משחק רגיל. מבחינתנו המשחק מאוד מאוד חשוב ואני משתדל ביחד עם כל שאר השחקנים להתרכז במטרה, והמטרה היא לבוא מחר, להיראות טוב וגם לקחת שלוש נקודות".

"אני חושב שלאורך הקריירה אני תמיד משתדל להתעסק בדברים החשובים ביותר, שזה הדברים שקורים בקבוצות שבהם אני משחק. אצל המאמנים שאני משחק אצלם ומקבל את ההערכה מהם. אני חושב שבאתי השנה עם הרבה יותר מוטיבציה. יש סלנג השנה בליגה שמדבר על 'שחקנים רעבים' – אז אני חושב שזכיתי כבר בכמה תארים ואני מאוד מאוד רעב. הגעתי לעונה הזאת עם רעב ועם הרבה מוטיבציה ורצון להוכיח, להשתפר, לעבוד קשה ולעזור לקבוצה. אני שמח שעד עכשיו אני עושה את זה אבל אני מצפה מעצמי לעוד הרבה יותר. כולנו ביחד כרגע עברנו סיבוב ראשון די טוב, סיבוב שעבדנו מאוד קשה, ניתן לראות שאנחנו מתקדמים ממשחק למשחק. בתקופה האחרונה אנחנו משחקים כבר הרבה יותר טוב, אנחנו לומדים את הדרישות של הצוות המקצועי. מקווה שבסיבוב השני נעשה את זה בצורה טובה יותר".

המטרות להמשך העונה: "אני חושב שאנחנו מתחילים סיבוב חדש ואנחנו רוצים לפתוח אותו ברגל ימין. עשינו סיבוב ראשון די טוב ואנחנו מסוגלים להרבה יותר. ומחר בטרנר משחק מאוד קשה, מכבדים מאוד היריבה אבל מתרכזים מאוד בעצמנו. נגיע לשם במטרה לנצח".

על המשמעות של עידן ורד: "גם בתקופה שעידן לא נמצא, עצם זה שהוא נמצא איתנו הרבה בחדר הלבשה, מדבר עם הרבה שחקנים צעירים, דוחף ומעודד את כולם. הוא מאוד חיובי ורוצה בהצלחת הקבוצה. אני חושב שאם עידן יחזור בקרוב ויחזור טוב זה יהיה חיזוק משמעותי עבורנו, אין סםק שעידן הוא אחד השחקנים כשהוא בכושר טוב, הוא אחד השחקנים הכי טובים בארץ והוא קפטן אמיתי, הוא מנהיג אמיתי ואוהב את המועדון אהבה אמיתית. אני בטוח כשהוא יחזור הוא יעזור לנו מאוד".