בדרך לטדי: הכרטיסים להפועל חיפה, התו הירוק והבדיקות המהירות

24 אוקטובר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקבוצה הצפונית מגיעה לטדי, ואנחנו צריכים אתכם איתנו בבית. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת לקראת המשחק
כותב: מערכת האתר

רק ביחד ננצח. הערב (ראשון) בשעה 20:15, תחזור בית״ר שלנו לטדי ותארח את הפועל חיפה למפגש חשוב במיוחד במסגרת המחזור ה-7 של הליגה.

כמו בכל משחק בית, אנחנו צריכים את התמיכה והעידוד שלכם, עכשיו יותר מתמיד.

אז עד שאתם מתיישבים בכיסא הקבוע שלכם בטדי, אספנו עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בדרך לירושלים (לצופים מהבית: השידור בערוץ ספורט 4).

כרטיסים

מחיר הכרטיס למשחק יעמוד על מחיר אחיד של 50 ש"ח לקהל הרחב. אוהדי בית״ר יישבו ביציעים המזרחי והמערבי. מנויי היציע הצפוני יכולים לבחור להיכנס ליציע המזרחי או ליציע המערבי.

*אוהדים שבחרו באופציית פיצוי הכרטיסים במסגרת תכנית הפיצויים של מנויי עונת 19/20, נדרשים להזין את שם המשתמש והסיסמא, ולבחור את כרטיסם החינמי למשחק תחת ״מתווה הפיצוי״.

לרכישת כרטיסים

"חייבים להוקיע את האלימות, צריכים את האוהדים איתנו"

בסיום האימון שנערך ביום שישי האחרון, התראיין קשר הקבוצה אביאל זרגרי לאתר הרשמי ודיבר על האלימות הקשה שראינו בבלומפילד: "עלינו כשחקנים יש אחריות גדולה וגם עליכם (האוהדים). על כל הרשויות לעמוד לצידנו ולתת את הענישה המלאה". לחצו כאן לדברים המלאים

בדיקות מהירות

מתחם בדיקות קורונה מהירות יחכה לאוהדי הקבוצה ביום המשחק בצמוד ליציע המזרחי (שער 19), כאשר כל בדיקה תעלה 45 ש״ח לילדים ולמבוגרים. ההרשמה מראש חובה – לחצו כאן על מנת להירשם

החנות הניידת

כל הפריטים החדשים שלנו, כולל הצעיפים וחולצות המשחק הנהדרות שלנו, יחכו לכם בחנות הניידת שתוצב ביום המשחק מחוץ ליציע הצפוני, גם החנויות בתוך היציעים המזרחי והמערבי ייפתחו ויחכו רק לכם.

תו ירוק וכניסה לאצטדיון

*בהתאם להחלטת משרד הבריאות על הנחיות התו הירוק במסגרת אירועי תרבות וספורט, כניסה מעל גיל 3 תינתן רק בהצגת תו ירוק מעודכן.

*הכניסה תינתן גם למציגים תוצאה שלילית בבדיקת קורונה מהירה (אנטיגן) ב-24 השעות שלפני המשחק.

*ילדים מתחת לגיל 3 – לא נדרשים להציג בדיקה או תעודה בכניסה לאצטדיון.

*לא ניתן להיכנס עם בדיקת PCR מקופות החולים או מפיקוד העורף, ולא ניתן להיכנס עם בדיקה ביתית.

*אוהדים אשר נתקלים בבעיה מכל סוג שהיא ברכישת כרטיסים, יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 050-3002526 או למוקד בית״ריסט ב-״לאן״ ב-*8778 על מנת לקבל עזרה.

יאללה בית״ר!