זרגרי: "חייבים להוקיע את האלימות, צריכים את האוהדים איתנו"

23 אוקטובר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
קומאן התייחס ליריבה שיפגשו הצהובים שחורים בטדי: "יש לנו תכנית משחק ואנחנו חייבים להיצמד אליה. חייבים ניצחון"
כותב: מערכת האתר

לאחר ההפסד הכואב להפועל ת״א ביום ראשון האחרון, תחזור מחר בית״ר "גשם" ירושלים הביתה, לאצטדיון טדי ותפגוש את הפועל חיפה של אלישע לוי. לקראת המשחק התייחסו מאמן הקבוצה ארווין קומאן והקשר אביאל זרגרי למשחק החשוב בריאיון לאתר הרשמי.

ארווין, יום ראשון, משחק נגד הפועל חיפה בטדי. ספר לנו קצת על ההכנות למשחק
"היינו מאוד מאוכזבים במשחק בשבוע שעבר, בעיקר עם כל כך הרבה אוהדים שבאו ותמכו בנו בבלומפילד. עכשיו אנחנו צריכים להתכונן מחדש, יש לנו משחק בית, האוהדים יבואו ואנחנו צריכים אותם בתקופה הקשה הזאת.

אנחנו מתאמנים טוב, אבל אנחנו חייבים להציג את מה שאנחנו עושים באימונים גם במגרש. זה הדבר הכי חשוב. אני רואה הרבה דברים טובים באימונים אבל במשחק זה קשה יותר.

 
אולי זה הלחץ שמשפיע אבל אם אתה משחק בליגה הבכירה ובבטח בבית״ר, אתה צריך את הלחץ הזה כדי להתחרות, ואנחנו יכולים להתחרות עם כל קבוצה.

אנחנו צריכים את הסגל שלנו אבל היו לנו הרבה בעיות עם עם פציעות כבר מהיום הראשון ואלה בעיות שעדיין קיימות. אנחנו חייבים לדעת שאנחנו יכולים לנצח במשחק ביום ראשון".

מה הציפייה שלך מהשחקנים שיעלו על הדשא ביום ראשון?
"יש לנו תכנית משחק ואנחנו חייבים להיצמד אליה. אנחנו עובדים עליה, אנחנו מראים וידאו שלנו ושל היריבים, יש לנו פגישות עם כל השחקנים ועם כל הקבוצה. זה כל מה שאנחנו יכולים לעשות כצוות וכמאמנים. אני מקווה שנצליח לשבור את המזל הרע שלנו. אנחנו חייבים ניצחון".

אביאל לפני שאנחנו מדברים על הפן המקצועי, התייחסות קצרה שלך לכל עניין האלימות בכדורגל הישראלי
"עלינו כשחקנים יש אחריות גדולה וגם עליכם (האוהדים). אנחנו חייבים להוקיע את האלימות הקשה הזאת מהמגרשים. על כל הרשויות לעמוד לצידנו ולתת את הענישה המלאה. אנחנו צריכים אתכם איתנו, חזק במגרשים, אתם הכח שלנו".

בוא נדבר קצת לקראת יום ראשון, חוזרים לטדי
"עבר עלינו שבוע קשה מאוד אחרי הפועל ת״א. לא רצינו לאכזב אתכם ורצינו בעיקר לשמח ושיהיה לנו שבוע טוב. אנחנו מתכוננים חזק, עושים אימונים טובים, מתכוננים להפועל חיפה כדי לנצח ולהחזיר את האהבה למגרש".

בפן האישי חזרת לשחק אחרי 3 חודשים, איך ההרגשה?
"כן עברתי פציעה יחסית ארוכה, 3 חודשים בחוץ. עברתי שיקום ארוך וטוב. היה מאוד מרגש לחזור למגרש, להחזיר לכם. הפנים להפועל חיפה. אנחנו מתכוננים חזק מאוד, כל הפצועים חוזרים. עכשיו עם הפנים קדימה להמשך הליגה".