מתכוננים לדרבי: הכרטיסים המוזלים, המבצע ליום המשחק והבדיקות המהירות בכניסה

24 דצמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הדרבי חוזר לטדי, ואנחנו צריכים אתכם באצטדיון בכל הכוח. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת בדרך למשחק
כותב: מערכת האתר

הגיע הזמן לדרבי. הערב (ראשון) בשעה 20:30, תגיע בית״ר שלנו חזרה לטדי ותפגוש את הפועל י-ם לדרבי השני העונה במסגרת הליגה, הפעם מהצד המארח.

כמו בכל משחקי הבית העונה, אנחנו צריכים את התמיכה והעידוד שלכם, במיוחד עכשיו. עד שיום ראשון יגיע – אספנו עבורכם במקום אחד את כל מה שאתם צריכים לדעת לקראת למשחק.

כרטיסים

כרטיסים למשחק ניתן למצוא באתר "לאן", אם תלחצו ממש כאן. כרטיס למשחק יעמוד על מחיר מוזל של 60 שקלים (לפני עמלת משרד הכרטיסים), ליציעים המערבי והמזרחי, בעוד שאוהדי היריבה יישבו ביציע הדרומי.

בקופות היציע המזרחי יימכרו כרטיסים ליציע המזרחי, בקופות היציע המערבי יימכרו כרטיסים ליציע המערבי. הקופות ייפתחו לרכישת כרטיסים בשעה 17:30, שערי האצטדיון ייפתחו בשעה 18:30.

ביום המשחק יוכלו אוהדי בית״ר לחנות בחניון מלחה ובחניון גטי. שאטלים ייצאו מהחניונים אל טדי ובחזרה. החניונים של הגן החיות ועין יעל ייפתחו עבור אוהדי הפועל י-ם.

לרכישת כרטיסים

החנויות בטדי ומבצע ליום המשחק

החורף הגיע במלוא עוצמתו לירושלים וזה בדיוק הזמן להצטייד בביגוד חם מקולקציית החורף שלנו. גם המבצע ליום המשחק חוזר הערב, קונים חולצת משחק שחורה ומקבלים צעיף וכובע במתנה!

מוצרי יומברו וחולצות מודפסות יחכו לכם ביום המשחק בחנויות שביציעים המזרחי והמערבי ובחנות הניידת מחוץ ליציע הצפוני. כל המוצרים שלנו זמינים גם בחנות האונליין שלנו.

בדיקות מהירות

מתחם בדיקות קורונה מהירות יחכה היום לאוהדי הקבוצה בצמוד ליציע המזרחי (שער 19), כאשר כל בדיקה תעלה 45 ש״ח לילדים ולמבוגרים. לאוהדי היריבה תחכה עמדת לבדיקות קורונה מהירות בצמוד ליציע המערבי. ההרשמה מראש חובה – לחצו כאן על מנת להירשם

"תהיה מלחמה ביום ראשון"

בסיום האימון שנערך ביום שישי האחרון בבית וגן, התראיין מאמנה של הקבוצה, יוסי מזרחי, לאתר הרשמי ודיבר על המשחק הקרוב: "הקהל חייב להבין שאנחנו בתקופה קשה מאוד ושאנחנו חייבים את התמיכה שלו". לחצו כאן לדברים המלאים

תו ירוק וכניסה לאצטדיון

*בהתאם להחלטת משרד הבריאות על הנחיות התו הירוק במסגרת אירועי תרבות וספורט, כניסה מעל גיל 3 תינתן רק בהצגת תו ירוק מעודכן.

*הכניסה תינתן גם למציגים תוצאה שלילית בבדיקת קורונה מהירה (אנטיגן) ב-24 השעות שלפני המשחק.

*ילדים מתחת לגיל 3 – לא נדרשים להציג בדיקה או תעודה בכניסה לאצטדיון.

*לא ניתן להיכנס עם בדיקת PCR מקופות החולים או מפיקוד העורף, ולא ניתן להיכנס עם בדיקה ביתית.

*אוהדים אשר נתקלים בבעיה מכל סוג שהיא ברכישת כרטיסים, יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 050-3002526 או למוקד בית״ריסט ב-״לאן״ ב-*8778 על מנת לקבל עזרה.

יאללה בית״ר!