מזרחי: "מומנטום יכול להשתנות ביום"; שועה: "הקהל יכול להעיף אותנו לשמיים"

24 דצמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר שלנו תתמודד בדרבי מול הפועל, כשהמאמן הזהיר ואמר: "משחק על שש נקודות"; החלוץ: "בטוח שנעלה על דרך המלך". מחכים לכם בטדי
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ממשיכה בהכנות למשחק הדרבי שמחכה לנו ביום ראשון הקרוב (20:30, אצטדיון טדי). את אימון שישי, במזג האוויר החורפי שנחת עלינו, ליוו עשרות אוהדי הקבוצה שהגיעו לתמוך בשחקנים ולבקש מהם להילחם בדרבי ובהמשך המשחקים של הליגה. לאחר האימון נכנסו שני נציגים של האוהדים, שדיברו עם השחקנים, והבטיחו שהקהל מאחוריהם ומאוחדים בעניין.

לאחר האימון התראיין יוסי מזרחי במסיבת העיתונאים ואמר: "אני לא כל כך רוצה להתייחס לענין של הדרבי בגלל המצב שלנו בטבלה. אני חושב שזה משחק על 6 נקודות, זה משחק בלי קשר לדרבי, שמוסיף עוד אקסטרה מתח ואקסטרה לחץ, הדבר הזה מביא אותנו למצב של מלחמת אין ברירה. אנחנו חייבים לבוא ולשחק כמו שקבוצת תחתית משחקת ואנחנו לא מפנימים את זה".

אם רוצים לקחת נקודות, אנחנו לא יכולים לשחק כדורגל גדול, אלא הרבה לב ונשמה. תוסיף את האלמנט של הדרבי, שזאת חגיגה בירושלים, שמחכים לה הרבה זמן, והתוצאה היא שתהיה מלחמה ביום ראשון".

 
"הקהל חייב להבין שאנחנו בתקופה קשה מאוד ושאנחנו חייבים את התמיכה שלו כי העתיד של המועדון מונח כאן על הכתפיים. לא רק במשחק הזה, אלא עד סוף העונה. הקהל עד עכשיו עושה עבודה מצוינת פה. בא למרחקים עצומים למרות שאנחנו מפסידים, ואני מקווה שנתקרב ברמה שלנו לרמה של הקהל".

לסיכום הוסיף: "אין פייבוריטית במשחק הזה, יש משחק שקול לחלוטין, בין קבוצה שנמצאת במומנטום טוב וקבוצה במומנטום שלילי, שזה אנחנו. אבל גם מומנטום משתנה ביום אחד".

מי שעוד דיבר, לאחר תקופה ארוכה בה לא התראיין, הוא חלוץ הקבוצה, ירדן שועה, שנמצא בתקופה טובה: "ברמה האישית זה מרגיש לי מאוד כיף לכבוש שערים ולהיראות טוב, אבל כל עוד הקבוצה במצב לא נעים, זה לא כל כך משנה. אנחנו צריכים לחזור לרצף הניצחונות ולהחזיר לעצמנו את הביטחון".

על התקופה האחרונה בקבוצה הוסיף: "השחקנים בקבוצה לא מתייחסים למה שקורה בחוץ ורוצים להמשיך ולנצח, להראות מה בית"ר שווה בעצם". אנחנו לא במקום ריאלי, היה לנו הרבה חוסר מזל וטעויות בדרך, אבל בטוח שנעלה על דרך המלך ונביא את הנצחונות".

הקהל של בית"ר הוא מדהים, הוא הכי מטורף ושמח שפגשתי, והם יכולים להעיף אותנו בשמיים, אבל אנחנו צריכים אותו איתנו במגרש. בדרבי הוא יכול לתת לנו אוירה מטורפת".

ואם אחרי כל זה, עדיין לא הזמנתם כרטיסים לדרבי, אז למה אתם מחכים. 60 ש"ח כרטיס, ואתם איתנו, רוקדים ושרים בטדי שמתמלא לאט לאט בצבעי צהוב שחור.

לרכישת כרטיסים