וולקאם: המדים שלנו לעונת 2023/2024

19 יולי 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר "גשם" ירושלים נרגשת להציג את התלבושת החדשה והמרגשת שלנו, איתה נשחק לאורך העונה הקרובה. אוהדים יקרים, כל מה שנותר היא להיכנס לאתר והיא שלכם
כותב: מערכת האתר

אנחנו, בית"ר ירושלים. מחכים רק לרגע הזה, שהשחקנים במדרגות של אצטדיון טדי, שומעים את השאגות, חשים את ההתרגשות, את הרגע הזה שהצהוב שחור ביציעים דוחף אותנו ומכניס פחד ביריבה. אנחנו רק מחכים כבר לעלות על הדשא. אנחנו – בית"ר ירושלים.

אוהדים יקרים, בית"ר "גשם" ירושלים גאה להציג את התלבושות שלנו לעונה החדשה, עונת 2023/2024. מחזיקת גביע המדינה משיקה את החולצות אשר יהיו בקו חדש ושונה מהעונה הקודמת. הצבעים שייצגו את המועדון יאופיינו בחולצה צהובה ומכנס שחור, חולצה שחורה עם מכנס שחור וחולצה לבנה עם מכנס לבן. כפי שניתן לראות בתמונה, העיטורים שעל גבי המדים ייחודיים אלינו, הבית"רים, ומעוצבות באופן מקורי ומוקפד על פי הסטנדרטים שהציב המועדון.

המדים של המועדון הן של חברת "יומברו", אשר צועדת עם המועדון לאורך תקופה ארוכה, ואנו שמחים כי שיתוף הפעולה הפורה שלנו נמשך, עם מוצרים באיכות נהדרת. את התלבושות ניתן לרכוש כבר באתר המועדון והן בחנות המועדון שתוצב ביום שבת במשחק אלוף האלופים באצטדיון סמי עופר וכמובן תהיה זמינה לרכישה גם במשחקי הקבוצה באירופה, בליגה וכן הלאה.

בצילומים השתתפו מספר שחקנים מהסגל של העונה החדשה ביניהם הקפטן אופיר קריאף, השוער מיגל סילבה, ירדן שועה, אוראל דגני, פרד פריידיי, דור מיכה, עדי יונה וגריגורי מורוזוב. חשיפת המדים נעשתה על רקע אצטדיון טדי, הבית שלנו ב-31 השנים האחרונות.

רוני הרדי, בעלי חברת יומברו, המאמצת את בית״ר ירושלים, אמר: "לאחר עונה מופלאה ועטורת הישגים, אנו שמחים להמשיך ללוות את בית"ר ירושלים בעוד עונה, עם עוד חוויות שיהיו באירופה, בישראל, ובכל המפעלים בהם ישתתף המועדון. אנו שמחים להעמיד סטנדרט גבוה ובלתי מתפשר באיכות החולצה וביופי שלה, ומרוצים מהתוצאה שהושקה היום. שמחים להיות חלק מהמועדון האדיר הזה ונאחל לבית"ר עונה מרגשת ובהצלחה".

אז עכשיו הגיע הזמן שלכם, המדים החדשים זמינים עבורכם באתר המועדון, היכנסו לרכישה – לינק

עוד לא עשיתם מנוי? זה הזמן שלכם! קדימה, בשיא הכוח, ממשיכים לשבור את השיא ולמלא את טדי – לינק