הורים וילדים: הקולקציה החדשה של בית״ר ירושלים

26 יוני 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
עקב הביקוש הגדול מקהל האוהדים, המועדון יצא בסדרת ביגוד המותאמת לגילאים הצעירים, שכעת יכולים מצידם ללכת לגן ולמעון עם צהוב שחור בגאווה
כותב: מערכת האתר

אוהדים יקרים, המועדון גאה להציג את החליפות החדשות לעונת 2024/2025, וכעת תוכלו להתחדש בחליפות תואמות להורים ולילדים במידות קטנות.

בעקבות הביקוש הגדול מצד קהל האוהדים, המועדון יצא בסדרת ביגוד מיוחדת המותאמת גם לגילאים הצעירים, כך שכעת ילדיכם יכולים ללכת לגן ולמעון עם הצבעים הצהוב-שחור בגאווה. החליפות החדשות נוצרו בשיתוף פעולה עם חברת יומברו, והן כוללות כיתובים ייחודיים של ירושלים, האריה השואג, הכדורגל, וכמובן צבעי המועדון.

*מדובר בחלק הראשון של הקולקציה, שבחלק הבא יגיע גם ביגוד החורף, הכולל קפוצ'ונים, טרנינגים ועוד, וכמובן חשיפת מדי המשחק של המועדון, שמעוררים עניין גדול בקרב האוהדים. העונה מלאי המוצרים גדל בצורה משמעותית ונותן פיתרון לבקשות מהעונות האחרונות.

קולקציית ביגוד מרגשת

המלאי מהעונה שעברה חוסל במהירות בעקבות הביקוש הגדול, והפעם אנו מציעים קולקציה מרגשת עוד יותר. הבגדים החדשים מגיעים במידות קטנות החל מ-2-4 ועד למבוגרים במידות גדולות כמו 3XL. הקולקציה החדשה מדגישה את החיבור העכשווי של המועדון עם הקהל, ושמה דגש מיוחד על סמלי המועדון החשובים כל כך שמחברים את כל הצהובים-שחורים בארץ.

 

לבשו צהוב-שחור בגאווה

עבור אוהדי הקבוצה הקטנטנים, שחולמים ללבוש את הצבעים האהובים של בית"ר, כעת ניתן לרכוש חליפות תואמות שיאפשרו להם להתלבש כמו האבא והאמא. אז הורים יקרים, הגיע הזמן להתחדש ולקנות משהו גם לכם וגם לילדים, ולהגיע לארוחות משפחתיות וכל מקום אפשרי עם צהוב-שחור.

אל תחכו! הקולקציה החדשה כבר מחכה לכם בחנות. אז אל תפספסו את ההזדמנות להתחדש בפריטים האהובים של בית"ר ירושלים ולהעניק לילדיכם את הגאווה הצהוב-שחורה. בואו לחנות ורכשו את החליפות החדשות – כי אין כמו להגיע לאירועים עם כל המשפחה בצבעי המועדון שלנו.

להזמנות ומידע נוסף, בקרו באתר שלנו או בחנות הרשמית של המועדון.

למעבר לחנות