מיכאל אוחנה עבר בהצלחה ניתוח לשחזור הרצועה הצולבת

ohana1
12 ספטמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שחקנה של ביתר ״מילניום״ ירושלים, מיכאל אוחנה, עבר הערב בלונדון את הניתוח בברכו. הרופא המנתח בישר למשפחה כי הניתוח עבר בהצלחה ובימים הקרובים יחל מיכאל את הליך השיקום במרפאה וימשיך אותו בשלב מאוחר יותר בארץ
כותב: מערכת האתר

קשרה של בית"ר "מילניום" ירושלים, עבר היום (חמישי) ניתוח לשחזור הרצועה הצולבת בברכו, שנקרעה כזכור במהלך משחק גביע הטוטו מול הפועל באר שבע. אוחנה, שמאז הפציעה סירב להוריד את הראש, המשיך להתאמן בצורה חזקה ועבר טיפולים על מנת להביא את הרגל במצב האופטימלי ביותר לקראת הניתוח.

אוחנה עבר את הניתוח אצל ד"ר אנדרו ווילסון, אצלו עבר את הניתוח גם בפעם הקודמת. הוריו של מיכאל ליוו אותו ללונדון, ושוהים לצידו. כזכור, לפני היציאה לניתוח, אמר מיכאל לאתר הרשמי: "אני בנאדם מאמין, מאמין שאחזור טוב וחזק יותר. מהרגע שנפצעתי אין מה לחשוב על איך זה קרה ולמה זה קרה, נפצעתי ומעכשיו אני חושב על השיקום. בסוג של פציעות כאלה, אתה עובר את הניתוח, שזה החלק הקל של המשימה, ואחרי זה יש משקמים, יש אינספור אופציות לטיפול ודברים לעבוד עליהם. מתחילים בניתוח ולאט לאט מעלים דרגה. אני סומך על החברים שלי לקבוצה בעיניים עצומות, אצפה בבית"ר מלונדון ואעודד כמו האוהד מספר 1. אני אוהב אותם, ויאללה בית"ר".