מיכאל אוחנה: "הניתוח זה החלק הקל, סומך על החברים לקבוצה בעיניים עצומות"

מיכאל אוחנה באימון
10 ספטמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מספר 11 שלנו התראיין לאתר הרשמי רגע לפני שהוא עולה על הטיסה ללונדון על מנת לעבור את הניתוח ואמר: "אני אדם מאמין. אחזור חזק יותר. התגובה של הקהל מדהימה. עד היום שואלים אותי מה השם של אמא שלי כדי להתפלל לרפואתי"
כותב: מערכת האתר

כבר שלושה שבועות, מאז הפציעה של מיכאל אוחנה, שהשחקן מגיע לבית וגן כמעט כל יום. אוחנה, שנפצע במשחק גביע הטוטו נגד הפועל באר שבע, עובד עם הצוות הרפואי של המועדון על חיזוק המקום, על מנת להגיע מוכן כמה שניתן לניתוח שמיועד לו. תוך כדי, הוא שומר גם על הכושר בשאר חלקי הגוף.

רגע לפני שהוא ממריא ללונדון, היום בערב, התראיין מיכאל לאתר הרשמי של המועדון, וסיפר קצת מה עבר עליו מאז הפציעה ועד היום: "ברגע שאתה נפצע פציעה כזאת, אתה נמצא כל הזמן במחשבות והרהורים. אני בנאדם מאמין, מאמין שאחזור טוב וחזק יותר. מהרגע שנפצעתי אין מה לחשוב על איך זה קרה ולמה זה קרה, נפצעתי ומעכשיו אני חושב על השיקום".

"אני טס עכשיו ללונדון, לעשות שם ניתוח של הרצועה הצולבת, אני מכיר את המנתח, הוא מהטובים בעולם בתחום שלו. אני אעבור שם תקופה של שיקום, אבל עדיין לא יודע של כמה זמן. בסוג של פציעות כאלה, אתה עובר את הניתוח, שזה החלק הקל של המשימה, ואחרי זה יש משקמים, יש אינספור אופציות לטיפול ודברים לעבוד עליהם. מתחילים בניתוח ולאט לאט מעלים דרגה".

על התגובות שקיבל לאחר הפציעה: "ההיקפים של ההודעות והסרטונים שקיבלתי, אני אפילו לא יכול לתאר אפילו. זה משהו עצום. הקהל המדהים הזה, האהבה מהסביבה, מילדים בני 3 ועד למבוגרים בני 90. סרטונים, איחולים, אינספור הודעות. עד היום שואלים אותי אותי מה השם של אמא כדי שנתפלל לרפואתך. אני מעריך את זה, זה מחמם את הלב, אין דברים כאלה".

"מאז שהגעתי לבית"ר, הצוות, השחקנים וההנהלה הפכו למשהו מיוחד עבורי, התחברתי מעבר לשחקן כדורגל, גם כבנאדם, היה לי חשוב לבוא לפני הניתוח. לתמוך, לעודד את כולם, שימשיכו וייתנו בראש. מאחל להם שיהיה בהצלחה, אני סומך עליהם בעיניים עצומות, אצפה בבית"ר מלונדון ואעודד כמו האוהד מספר 1. אני אוהב אותם, ויאללה בית"ר".