מנצלים את הפגרה למעשים טובים: השחקנים של ביתר כובשים לבבות

ביקור בבית חולים אלין
28 נובמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המועדון שמח להיות חלק מהאפשרות לתרום את חלקו ומעוצמתו לקהילה שלנו, על מנת לשמח ולתרום כמה שניתן. אחד מהילדים המופלאים שביקרנו היה יהונתן יוסף כהן, שמחלים מתאונת דרכים קשה. רוצים שנגיע לבית הספר שלכם? היכנסו לפרטים
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים תמיד רואה בקהילה משהו שבונה אותה והיא חלק בלתי נפרד מההוויה הירושלמית ובכלל בכל הארץ. השחקנים שלנו, ביוזמתם האישית וכמובן ביוזמת המועדון, מנסים כמה שיותר ליצור תרומה לקהילה. במהלך השנה עושים השחקנים הרבה פעמים דברים גם מתחת לרדאר, במתן בסדר, אבל ישנם מקרים שאנחנו, כמועדון מתרגשים מהם.

אז על האירוע המרגש עם עמותת "אחים לחיים" כבר בוודאי שמעתם. כאמור בכל שנה אנו מאמצים את העמותה הנפלאה הזאת לכל אורך הדרך, בניסיון לעזור ללוחמים שנפצעו בפעילויות לחזור למסלול החיים, לשמח אותם, ואת ילדיהם (איתם מתוכננות עוד פעילויות בהמשך השנה).

בית החולים השיקומי אלי"ן הוא אחד המקומות הקסומים, אשר מי שעובד ומגיע אליו פשוט עושה עבודת קודש. המקום מטפל בילדים שנפגעו בתאונות דרכים, בפעולות איבה, פגיעות ראש, עיוותים ופגיעות אורתופדיות, כוויות, מחלות עצב-שריר, שיתוק מוחין, ועוד.

בשבועות האחרונים התקבלו לא מעט בקשות לביקורים של שחקני הקבוצה, שמבחינתם מגיעים גם באופן פרטי לביקורים לילדים, בתי חולים, שמחות ואחרות. במהלך הימים האחרונים הגיעו שחקני הקבוצה, נתנאל דלויה, עמית כהן, אביאל זרגרי ואפילו מיכאל אוחנה (שהגיע לביקור עם דלויה, למרות שכבר לא בבית"ר) לבית החולים, כדי לעשות טוב על הלב של יהונתן יוסף כהן, בן ה-13, שנפצע בתאונת דרכים באורח קשה ומתאושש לאט לאט. דודו של יהונתן פנה אל המועדון, והשחקנים לא חיכו והגיעו, שימחו את הילד המקסים, שהוכיח אופי מדהים וכוחות מדהימים כחלק מהשיקום והתרגשו ביחד עם המשפחה. זהו לא הביקור האחרון שלנו אצל יהונתן, שנכנס לנו ללב ואנחנו מחכים כבר לראות אותו איתנו במגרש.

כבר לפני שבועיים ביקרו השחקנים שלנו גם את אלרועי כהן, קצין צה"ל, אשר נפצע בתאונת דרכים מבצעית, והקבוצה מתכוננת לשורת אירועים קהילתיים, כמו ביום ראשון הקרוב, שם תפגוש הקבוצה את ילדי השלוחות של המועדון, שמשחקים בבית שמש, גדרה, עוטף עזה ושכונת ארנונה. כמו כן, הקבוצה מגיעה ללא מעט בתי ספר על מנת לערוך הרצאות וקירוב לבבות. אם אתם רוצים שבית"ר תגיע גם אל בית הספר שלכם, שילחו מייל ל-hagar@bjerusalem.co.il