רק שיהיה בריא: שחקני בית"ר ביקרו את הלוחם אלרועי כהן

31 אוקטובר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מקס גרצ'קין ונתנאל דלויה שמעו על כך שהחייל, שנפצע בהתהפכות רכב בזמן פעילות מבצעית, נמצא ב"שערי צדק" והלכו לבקר אותו ולרומם את רוחו
כותב: מערכת האתר

רכב צבאי התהפך במהלך פעילות מבצעית שגרתית במרחב קריית ארבע, מקס גרצ׳קין ונתנאל דלויה לא נשארו אדישים ונסעו לבקר את אחד החיילים שנפצע בפעילות.

בשבוע שעבר השתתף סגן אלרועי כהן במבצע לא פשוט במרחב קריית ארבע, ממנו חזר ביחד עם חבריו לפלוגה אל הבסיס. בדרך חזרה אליה התהפך רכבם של החיילים. אלרועי נפצע באורח בינוני ואושפז בבית החולים שערי צדק בירושלים.

אמש נודע לאנשי הקבוצה כי אלרועי הוא אוהד הקבוצה, ומיד לאחר אימון הבוקר, הגיעו מקס גרצ׳קין, נתנאל דלויה ודובר הקבוצה אסף נחום, לבקר ולשמח את הקצין, ששהה בבית החולים ביחד עם משפחתו וחברתו.

השחקנים הגיעו אל אלרועי, ובמשך שעה ארוכה ישבו איתו ועם בני משפחתו, שמעו על התאונה שקרתה, על הטיפולים שעבר ועל מה שמחכה לו עוד בדרך. כמו כן סיפר אלרועי על הרצון שלו לצאת לקורס מ"פ ברגע שיצליח לחזור וללכת, וריגש את כולם עם הנחישות שלו. דלויה וגרצ'קין העניקו לחייל שלנו חולצה של המועדון, צעיף, ועוד שלל מתנות. כמובן, שברגע שאלרועי יחזור לאיתנו הוא גם יהיה אורח המועדון באחד המשחקים בהם יבחר.

״זוהי זכות גדולה בשבילנו, לדעת שביקור שלנו מחמם את הלב ומרים את המצב רוח, בייחוד כשמדובר בחייל.
נמשיך לעמוד לצד הקהל שלנו ולחזק אותו בדיוק כמו שהוא עומד מאחורינו ומחזק אותנו״, אמר מקס גרצ׳קין, כשנתנאל דלויה הוסיף: "זה ממלא את הלב לשמח אנשים, לשמוע חוויות ולעזור לאוהדים שלנו לעבור תקופות קשות. אני מאחל לאלרועי החלמה מהירה ובריאות שלמה, אנחנו מחכים לך במגרש״.

אנו מעריכים את עבודת הקודש שעושים החיילים שלנו למען המדינה וככל שתינתן לנו ההזדמנות אנו נעשה הכל כדי להראות את הערכתנו. בית״ר ירושלים מוסרת חיזוקים לכל מי שנפצע בפעילות הזו, מחכה לארח את החיילים באצטדיונים ושנתראה רק בשמחות.