איינבינדר: "העמדנו אותם על מצב אחד. צריכים להתכונן ולעבור שלב בחמישי"

קשר הקבוצה, דן איינבינדר
14 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
קשר הקבוצה התראיין אמש בסיום המשחק: "התחלנו את הסיבוב השני מצוין. אנחנו מסתכלים משחק משחק"
כותב: מערכת האתר

לאחר תוצאת התיקו המאופסת אמש בסמי עופר מול מכבי ת״א, התראיין קשר הקבוצה, דן איינבינדר לאתר הרשמי:

אתם מרוצים מהתוצאה?
"אני חושב שהיו דברים טובים והיו דברים קצת פחות טובים. אני חושב שכמו בכל משחק – נלמד את מה שעשינו ונתקן את הטעיות שהיו".

מה היה פחות טוב מבחינתכם?
"אני חושב שלא ייצרנו היום מספיק מצבים, יכולנו אולי להחזיק יותר בכדור, אבל להזכירכם מכבי ת״א כבשה פה לפני שבוע 4 שערים והיום העמדנו אותם על מצב אחד אז היו גם הרבה דברים טובים במשחק. כמו שאמרתי – נלמד את זה ונמשיך הלאה".

https://vimeo.com/384732557

 

ישבו לכם בראש שני ההפסדים למכבי ת״א ומכבי חיפה בסיבוב הראשון?
"במשחק הקודם מול מכבי ת״א אמנם התוצאה הייתה 4-0 אבל עד שנייה לפני המחצית התוצאה הייתה 0-0, במשחק טוב שלנו, שגם יצרנו מצבים. אז יכול להיות שזה ישב קצת בראש, אבל מצד שני היום באנו קצת חסרים ויותר קצרים ברוטוציה, אי אפשר להתעלם מזה. בסופו של דבר מכבי ת״א באו במומנטום קצת יותר טוב מאיתנו למשחק הזה. אנחנו עשינו תיקו שבוע שעבר, הם ניצחו משחק לא קל בכלל. אני חושב שאפשר להיות מרוצים מהנקודה".

מה זה אומר עליכם כקבוצה שאתם מרוצים מתוצאת 0-0?
"אני חושב שאנחנו מרוצים מהנקודה ויכולים לקחת את היכולת של 90 הדקות וכן להגיד שהיו דברים פחות טובים ועדיין להגיד שהיו דברים כן טובים. בכל זאת, לא ספגנו מול מכבי ת״א, שההתקפה שלה בכושר מצויין. היא כבשה פה 4 שערים, אז אני כן רוצה להתייחס לדברים החיוביים שהיו במשחק. אסור לשכוח שאנחנו משחקים מול מכבי פעם שלישית העונה, פעם אחת זה נגמר עם תואר לטובתנו, פעם אחת הפסדנו בתוצאה שלא היינו מרוצים ממנה. היום בהתאם לנסיבות אפשר להיות מרוצים מהתיקו".

אתה מסכים שהיום יצאתם ממאבק האליפות?
"אני מסכים שיש לנו ביום חמישי משחק חשוב מאוד בגביע שאנחנו נצטרך להתכונן אליו ולעבור שלב ואחרי זה אנחנו נמשיך במירוץ שלנו בליגה. אנחנו צריכים לחשוב איך אנחנו מתקדמים ממשחק למשחק, הופכים להיות טובים יותר, משתפרים בכל מיני אספקטים שהיום אולי היינו פחות טובים בהם".

אתה חושב שאתם לא בשלים להיאבק על האליפות העונה?
"אנחנו לא מסתכלים רחוק מדי, אנחנו נסתכל משחק משחק, צעד צעד. היינו בתקופה טובה עד השבוע שעבר עם התיקו המאכזב נגד קריית שמונה. אנחנו לוקחים הרבה מאוד נקודות, התחלנו את הסיבוב השני מצויין. קצב צבירת הנקודות שלנו לא רע בכלל".

לאחרונה יש ריבוי פציעות בסגל, אתה חושב שזה קשור לקצב האימונים?
"לא, אני לא חושב כך. קודם כל, קצב האימונים גבוה כי יש דרישות מאוד גדולות של הצוות המקצועי, האימונים הם חזקים מאוד. יש לנו צוות מקצועי מצוין כולל מאמן הכושר הספרדי שלנו שעושה עבודה טובה. אני חושב שהפציעות קשורות קצת לחוסר מזל, אולי גם קצת לעומס, כי אנחנו קצת יותר קצרים ברוטציה, צריך לקחת את זה בחשבון. אבל בסופו של דבר זה לא משהו שמגיע מקצב האימונים".

כמה זאת תהיה מכה אם גדי יעזוב?
"לדעתי גדי השחקן בכושר הכי טוב בארץ, הוא שחקן מצוין והוא חבר וגבר אמיתי. בסופו של דבר אם הוא יעזוב – זה חלק מהכדורגל. זה משהו שאנחנו לא מתעסקים בו. זה עניין רק של הצוות המקצועי והצוות הניהולי".