כל המידע לקראת הדרבי: חניות, שאטלים, כרטיסים ובדיקות מהירות

13 ספטמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
ריכזנו עבורכם את כל המידע הכי חשוב לקראת החזרה של הליגה והדרבי הירושלמי. הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

הנה הוא הגיע, אחרי הפסקה קצרה של 21 שנים. הערב (שני) הדרבי הירושלמי חוזר בענק עם קרב מרתק בטדי (20:30, ספורט 5). אמש ערכה הקבוצה את האימון המסכם לקראת המשחק, כאשר ירדן שועה, מרקו יאנקוביץ׳ וניב זריהן התאמנו באופן מלא עם הקבוצה.

בסיומו של האימון דיברו מאמן הקבוצה, ארווין קומאן ("הקבוצה מוכנה לדרבי") והשוער איתמר ניצן ("יש פרפרים בבטן") לקראת המשחק. לחצו כאן לדברים המלאים שלהם.

חניות ושאטלים

ביום המשחק יוכלו אוהדי הקבוצה לחנות בחניון של קניון ירושלים. בנוסף, יפתח באופן חד פעמי גם החניון של הגן הטכנולוגי, שנמצא במרחק הליכה מהמגרש.

מבחינת שאטלים לאוהדי הקבוצה – אוהדי בית״ר יכולים להגיע לחניון העליון של הגן התנ"כי משם יצאו הסעות אל היציע המזרחי ובחזרה. האוטובוסים יהיו משולטים גם לאחר המשחק.

כרטיסים ושערים

אחרי שהצבא הצהוב שחור שלנו מילא את היציע המזרחי עד אפס מקום, גם הכרטיסים שהוקצו ליציע הצפוני אזלו. כעת נפתחה האפשרות לרכוש כרטיסים ליציע הצפון מזרחי. קופות האצטדיון ייפתחו החל מהשעה 18:00. 

כרטיס למשחק יעלה 71 שקלים (אחרי עמלת משרד הכרטיסים). לחצו כאן לרכישת כרטיס למשחק.

החנות הניידת

עם המון פריטים חדשים, צעיפים חמים לחורף וכמובן חולצות המשחק הנהדרות שלנו, החנות הניידת תחכה ביום המשחק מחוץ ליציע הצפוני, גם החנות בתוך היציע המזרחי תיפתח ותחכה במיוחד לכם.

דברים שחשוב לדעת לקראת המשחק:

*בעקבות החלטת משרד הבריאות על הנחיות התו הירוק במסגרת אירועי תרבות וספורט, כניסה מעל גיל 3 תינתן רק בהצגת תעודת מתחסן/תו ירוק/תעודת מחלים.

*מתחם בדיקות קורונה מהירות יחכה לאוהדי הקבוצה ביום המשחק בצמוד לאצטדיון, חינם לילדים עד גיל 12 (60 ש״ח למבוגרים). מתחם הבדיקות המהירות עבור אוהדי בית״ר יוצב בשער 19.

*הכניסה תינתן גם למציגים בדיקת קורונה שלילית (PCR) של עד 72 שעות לפני המשחק, או לנבדקים בבדיקת קורונה מהירה (אנטיגן) ב-24 השעות שלפני המשחק.

*ילדים מתחת לגיל 3 – לא נדרשים להציג בדיקה או תעודה בכניסה לאצטדיון.

*אוהדים אשר נתקלים בבעיה מכל סוג שהיא ברכישת כרטיסים, יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 050-3002526 או למוקד ״לאן״ במוקד בית״ריסט ב-*8778 על מנת לקבל עזרה.