קומאן: "הקבוצה מוכנה לדרבי"; ניצן: "יש פרפרים בבטן"

12 ספטמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התייחס לדרבי וגם לאווירה מסביב ולדיבורים הכללים: "האווירה תהיה נהדרת, יש הרבה שמועות מסביב" השוער שלח מסר להמשך הדרך: "כבוד גדול עבורי ללבוש את החולצה הזאת"
כותב: מערכת האתר

אוטוטו זה קורה ובית"ר "גשם" ירושלים תעלה למשחק השני במסגרת ליגת "הבורסה לניירות ערך", כשהפעם תחכה לה במשחק "חוץ" היריבה העירונית, הפועל, אחרי 21 שנה ללא משחק ליגה בין השתיים.

למעלה מ-12 אלף בית"רים הבטיחו כבר את הגעתם למשחק, והשחקנים מודעים לכך היטב. האימון המסכם של הקבוצה נערך בשעות אחר הצהריים, כשאת המוטיבציה של השחקנים ניתן היה לראות עוד לפני האימון בדיבורים ביניהם בחדר ההלבשה.

לאחר האימון, התייחס המאמן, ארווין קומאן למשחק ואמר: "הקבוצה מוכנה, מראה את הרוח הנכונה למשחק כזה. כולם מראים שהם רוצים לשחק נגד הפועל בדרבי. יש הרבה מאוד אנשים מבית"ר שיגיעו למשחק הזה, ואנחנו אוהבים את זה. האווירה תהיה נהדרת ואנחנו צריכים להכין את עצמנו טוב מאוד, ואנחנו יודעים מה הסיטואציה שאנחנו נמצאים בה כרגע. זאת לא סיטואציה קלה, ויש הרבה דיבורים על כל אחד".

https://vimeo.com/603295829

 
המאמן הוסיף על השמועות האחרונות: "כולם שמחים לתת את חוות דעתם וזה העולם הזה, אבל אנחנו צריכים להתמקד בדרבי, וזאת המטרה שלנו".

"אנחנו חייבים לשחק בדרבי כמו שצריך, זאת העבודה שלנו ואנחנו צריכים להתמקד בזה. אנחנו לא יכולים להיות מעורבים בכל מה שקורה מסביב לנו, בגלל שאנחנו שחקני כדורגל, אנחנו לא הבעלים או המנכ"ל. אנחנו צריכים להתכונן ולתת את הכל כדי לעשות את האוהדים שלנו שמחים".

על החוויה האישית שלו בבית"ר ובישראל הוסיף: "אני מאוד אוהב להיות כאן, אני נהנה לחיות בירושלים וזה כיף לעבוד כאן עם השחקנים. אנחנו מתקשים מהקדם עונה עד עכשיו, אבל זה קשור גם לפציעות, שחקנים חדשים שהגיעו מאוחר בגלל הבידודים והאימונים. זה קשה מאוד. יש לנו גם שחקנים מושעים. אפשר להגיד הרבה דברים, אבל הכל מתנקז למחר ב-20:30 כשהשופט ישרוק את השריקה לפתיחת המשחק".

איתמר ניצן דיבר גם הוא לאחר האימון המסכם: "אנחנו מתרגשים מאוד, מחכים לזה ממש. יודעים מה החשיבות של זה לקהל מחר שיגיע לאצטדיון ולקהל בבית. יש המון פרפרים בבטן, ואנחנו מקווים לעשות תוצאה טובה".

על ניטרול הרעשים מסביב אמר: "אין לנו ברירה אחרת, כמקצוענים אנחנו מחוייבים לעשות את העבודה שלנו ולנטרל את הרעשים החיצוניים. אין לנו יותר מדי השפעה על מה שהולך בחוץ, יש לנו השפעה על המגרש ובזה אנחנו צריכים להתרכז.

באופן אישי, הרבה שמועות מסביב: "זאת שנה רביעית שלי במועדון. אני נהנה מכל רגע פה, זה כבוד גדול עבורי ללבוש את החולצה הזאת ומבחינתי כל עוד יתנו לי את הצ'אנס לשחק כאן אני אהיה כאן".