ורד: "מברך על ההחלטה לעצור את הליגה"

עידן ורד
13 מרץ 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בעלי הקבוצה משה חוגג אמר לאחר הקפאת הכדורגל: "לכדורגל אין טעם בלי האווירה והאוהדים מסביב". מאמן הקבוצה רוני לוי: "מייחל לימים שקטים יותר בקרוב ובריאות איתנה לכולם"
כותב: מערכת האתר

לאחר ההודעה כי משחקי ליגת העל בכדורגל נעצרו הבוקר בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, בעלי הקבוצה, משה חוגג, מאמן הקבוצה, רוני לוי וקפטן הקבוצה, עידן ורד, התייחסו לעצירת הליגה.

בעלי הקבוצה משה חוגג: "אני מברך על ההחלטה לעצור את ליגת העל ואת הכדורגל הישראלי. מעבר לכך שבריאות השחקנים והציבור נמצאים מעל הכל, לכדורגל אין טעם בלי האווירה והאוהדים מסביב. כולנו מייחלים לימים שקטים יותר ומקווים שבתקופה הקרובה נחזור לטדי בריאים יותר ועם הקהל האדיר שלנו".

מאמן הקבוצה, רוני לוי: "ההחלטה שהתקבלה הבוקר היא חשובה ונכונה. התכוננו למשחק בצורה רגילה אבל אין ספק שכדורגל בלי כל השימחה מסביב זה פשוט לא אותו דבר. מייחל לימים שקטים יותר בקרוב ובריאות איתנה לכולם".

קפטן הקבוצה, עידן ורד: "אני מדבר בשם כל שחקני הקבוצה ומברך על ההחלטה לעצור את הליגה. אין שום טעם לשחק ככה, בלי התשוקה של האוהדים ביציע. ההחלטה היא נכונה וחשובה ואני בטוח שנעבור את זה ונחזור לשחק כדורגל כמו שאמורים לשחק".

כזכור, בהחלטה של מנהלת הליגה נכתב: לאור המשך ההחמרה של התפרצות נגיף הקורונה, הנחה הבוקר משרד הבריאות בשיחה שהתקיימה בין יו״ר המנהלת ארז כלפון למשנה למנכ״ל משרד הבריאות איתמר גרוטו, כי משחקי הכדורגל בליגות המקצועניות יופסקו, בשלב זה עד לסוף חודש מרץ. במהלך השבוע האחרון של חודש מרץ, תתבצע הערכת ועל בסיסה יוחלט על המשך הפעילות החל מחודש אפריל.

אנו מברכים על ההחלטה ומקווים לימים שקטים ובטוחים יותר.