ליגת "הבורסה לניירות ערך" הופסקה בעקבות נגיף הקורונה

הודעת מועדון
13 מרץ 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
לאחר התייעצות של מנהלת הליגה עם המשנה למנכ”ל משרד הבריאות, פרופסור איתמר גרוטו, הכדורגל בארץ נכנס להקפאה. אנו מברכים על ההחלטה ומקווים לימים שקטים ובטוחים יותר
כותב: מערכת האתר

משחקי ליגת "הבורסה לניירוך ערך" בכדורגל נעצרו הבוקר בעקבות התפשטות נגיף הקורונה. מועדון הכדורגל בית״ר "מילניום" ירושלים מברך על ההחלטה ומייחל לימים שקטים וטובים יותר עם קהל במרגשים וערך ספורטיבי. בעקבות ההחלטה נדחה המשחק מול הפועל באר שבע שתוכנן ליום ראשון הקרוב.

עוד לפני ההחלטה, התראיין קפטן הקבוצה, עידן ורד לאתר הרשמי ואמר: "אין טעם לשום ספורט וכדורגל בלי קהל, אין לזה שום ערך. זה הופך להיות משואו ואירוע כייפי למשהו ריק ועצוב, אני חושב וככה כולנו בחדר ההלבשה, שאין טעם לספורט בלי קהל. יש עכשיו פלייאוף טוב, עם מועדונים גדולים וקהלים גדולים, וזה הופך את זה להיות משהו קר, מנוכר ולא כייפי".

בהחלטה של מנהלת הליגה נכתב: לאור המשך ההחמרה של התפרצות נגיף הקורונה, הנחה הבוקר משרד הבריאות בשיחה שהתקיימה בין יו״ר המנהלת ארז כלפון למשנה למנכ״ל משרד הבריאות איתמר גרוטו, כי משחקי הכדורגל בליגות המקצועניות יופסקו, בשלב זה עד לסוף חודש מרץ. במהלך השבוע האחרון של חודש מרץ, תתבצע הערכת ועל בסיסה יוחלט על המשך הפעילות החל מחודש אפריל.

יו"ר המנהלת ארז כלפון: "בלב כבד אנו נאלצים להודיע על עצירת משחקי הכדורגל בליגות המקצועניות וזאת בהתאם להנחיות הגורמים המקצועיים במשרד הבריאות.

בעת זו, בה אנו נמצאים בעיצומו של משבר עולמי, על כולנו לנהוג באחריות ולהשמע להנחיות הגופים המקצועיים על מנת לשמור על בריאות הציבור.

הכדורגל מהווה ציר מרכזי בחברה הישראלית ועצירתו מסמלת את המשבר הקשה אשר פוקד אותנו, אולם אנו בטוחים כי בהתנהגות אחראית נוכל להתמודד עם הוירוס שתקף אותנו ולחזור לשגרה מחוזקים.

אנו ממשיכים להיות בקשר רציף עם כל הגורמים המקצועיים ונקווה כי המשבר יחלוף במהרה ונוכל לשוב ולקיים את משחק הכדורגל האהוב כל כך על כולנו.

אני מאחל בריאות איתנה לכל עם ישראל ומייחל כי נצא מחוזקים מהמשבר שפוקד אותנו. שבת שלום לכולם".