גדרה, אנחנו מגיעים: שלוחה חדשה לבית"ר ירושלים

19 מאי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אנחנו שמחים להודיע על פתיחת זרוע נוספת שלנו, על מנת לאתר כישרונות צעירים מכל רחבי הארץ. מנהל מחלקת הנוער, תומר כרמל: "חלק מאסטרטגיית הבנייה שלנו לשנים הבאות"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים מודיעה הבוקר על פתיחתה של שלוחה חדשה בעיר גדרה, שמצטרפת לפרישה של השלוחות ברחבי הארץ. בית הספר לכדורגל בית"ר של בית"ר גדרה, המנוהל על ידי אלעזר צוקרן, גיל ידעי וצחי אביב, נחשב למוקד מעניין עבורינו כיוון שגדרה נחשבת לאחת הערים המתפתחות בישראל, כוללת בתוכה אוכלוסיה צעירה, אשר תוכל לתת לילדיה הכוונה מקצועית בתחום הכדורגל.

בית ספר לכדורגל בעיר טומן פוטנציאל ענק לכישרונות מהאזור ולכן הוחלט על שיתוף הפעולה, כאשר בית"ר ירושלים תחזיק בזכות ראשונים בכל הקשור לשחקנים, כשהמצטיינים יוכלו להגיע עד לאקדמיה שלנו ולהיות חלק ממחלקת הנוער המתפתחת שלנו. בית הספר לכדורגל יהנה מההטבות השמורות לשלוחות המועדון ויכלול גם מעקב צמוד על ידי אנשי המקצוע של המועדון.

מנהל מחלקת הנוער, תומר כרמל, אמר לאחר החתימה: "אחרי דימונה, נהריה, בית שמש, עוטף עזה ולכיש, הגיע התור של גדרה. הקמת השלוחות ברחבי הארץ היא נדבך חשוב מאד באסטרטגית הבניה והחיזוק של מחלקת הנוער – בעזרת השלוחות יש לנו גישה ישירה לכשרונות צעירים בכל רחבי הארץ. בימים אלו אנחנו נמצאים במו״מ מתקדם לפתיחת שלוחות נוספות.

צחי אביב, ממנהלי בתי הספר, אמר: "אנחנו שמחים מאוד משיתוף הפעולה החדש ובטוחים כי נצליח להצמיח כאן כשרונות שיתאימו למחלקת הנוער של מועדון כה גדול כמו בית"ר ירושלים. אנו גאים להיות חלק ממועדון שכזה וקוראים לילדי האזור להגיע ולהגשים את החלום שלהם".