מצדיעים לאליפות הראשונה: בית"ר ירושלים משיקה מדי רטרו

21 ינואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
עונת 1986/1987 הביאה איתה ציפיות, חששות אבל גם את אחת הקבוצות הבית"ריות הגדולות בהיסטוריה שבסופה – האליפות הראשונה הגיעה לבירה. הקבוצה תעלה במדים בצבע תכלת למשחק מול הפועל ת"א
כותב: מערכת האתר

נכון, היו עוד חמש מרגשות כמוה, אבל יש אליפויות שאף פעם לא שוכחים, ואם לא היינו קיימים אז, דאגו להעביר לנו את הריגוש שהיה שם בעיניים בורקות וב-"מורשות קרב" אדירות במגרשים שכוחי אל. את הדרך לשם כולנו מכירים, ואת הסוף של עונת 1986/1987 כולנו נשמח לשחזר בעתיד אבל בינתיים – ניתן כבוד לעונת האליפות הראשונה שלנו.

בית"ר "גשם" ירושלים תציין ביום שני הקרוב בשעה 20:30 מחווה גדולה לעונת האליפות של 1986/1987, אשר היתה בעיני רבים האליפות המרגשת ביותר אי פעם. את הצהוב שחור יחליף הפעם התכלת, שהפך להיות חלק בלתי נפרד מאיתנו, כשאת התלבושת נחנוך מול הפועל תל אביב.

היו הרבה סיבות לאליפות הזאת, הבשלות של המועדון, המאני טיים שיוסי, אלי ואורי הביאו לקבוצה, המעבר לבלומפילד וכמובן פגיעה נהדרת בשחקנים שהובילו אותנו. בית"ר שעטה קדימה, עם כדורגל בלתי ניתן לעצירה, הגנה נהדרה ומאמן מופלא, שבסופו של דבר הליגה נכנעה לאחת הקבוצות הטובות ביותר שהיו בכדורגל הישראלי אי פעם. רוצים לקרוא עוד? מוזמנים לפינת הנוסטלגיה שלנו

במחווה לאותה עונה היסטורית, וברוח נוסטלגית ירושלמית, בית"ר "גשם" ירושלים מציגה תלבושת רטרו ייחודית בסגנון מדי הקבוצה בשנות ה-80׳, בהן זכתה הקבוצה מהבירה בגביעים ובאליפות הראשונה בתולדותיה ואיתה נעלה לשחק. החולצה, בצבע תכלת עם פסים, מעוצבת בדיוק כמו האלמותית שלנו. האוהדים יוכלו לרכוש את החולצה המיוחדת כבר מהיום ולהתענג על עוד פינת נוסטלגיה בארון שלהם. בנוסף לחולצה – משיק המועדון גם צעיף רטרו מיוחד התואם את העונה, אותו יהיה ניתן לרכוש עם החולצה.

מעוניינים לרכוש את הסט המרגש? 

לרכישת כרטיסים למשחק מול הפועל ת״א